Vojvodina je igrala LOŠE, ali se ni tada ne predaje: Minut inspiracije za BOD kojim niko nije nezadovoljan!

Autor Milutin Vujičić

Posle remija sa TSC-om, Novosađani još jednom remizirali.

Vojvodina-Cukaricki-2-2-Superliga-2.-kolo Izvor: MN PRESS

Bez pobednika u jednom od derbija 2. kola Superlige!

Prošlosezonski rivali iz polufinala Kupa Srbije odigrali su zanimljiv meč na "Karađorđu" u kome smo videli dosta lepih poteza. Čukarički je vodio 2:0 protiv Novosađana, ali je potom za samo minutu uspeo da ispusti tri boda, međutim neće se mnogo nervirati i zbog jednog koji nose kući.

VOJVODINA - ČUKARIČKI 2:2 (0:1)

Čukarički je bio drastično bolji u prvom poluvremenu i kontrolu igre iskorili su u 40. minutu kada je posle akcije iz kornera na drugoj stativi visoki Stefan Šapić pobegao svom čuvaru Slavku Braliću i zakucao je loptu u mrežu Nikole Simića.

Očekivala se reakcija Vojvodine, napravio je tri izmene Nenad Lalatović, da bi Eze u 54. minutu kaznio svoj bivši tim fantastičnim prodorom kroz kazneni prostor.

Izdržao je duel, možda gurnuo loptu i rukama, a onda je sa četiri-pet metara savladao Simića.

Taman kad se mislilo da je Čukarički nokautirao rivala - Vojvodina je proigrala. Odličan centaršut Vukadinovća u 56. minutu u gol je pretvorio Čović, da bi već u sledećem napadu Vojvodina preko Saničanina došla do izjednačenja.

Slavio je Nenad Lalatović sa svojim igračima i bodrio ih za potpuni preokret, ali nisu imali snage u ovom trenutku da zadaju i finalni udarac svom velikom rivalu.

0:1 STEFAN ŠAPIĆ

0:2 VINSENT EZE

1:2 NEMANJA ČOVIĆ

2:2 SINIŠA SANIČANIN