Mitar počeo da rešeta u Premijer ligi: Srbin pogađa, ali odbrana je i dalje "bušna"!

Fulam je dao tri gola, ali je izgubio!

Premijer liga Lids - Fulam 4-3 dva gola Aleksandar Mitrović Izvor: Tanjug, Oli Scarff/POOL AFP

Kada na semaforu piše Lids - Fulam 4:3 (2:1), nije potrebno previše pogađati o tome šta ne valja u ekipi srpskog centarfora Aleksandra Mitrovića!

Srpski napadač dao je dva gola za povratnika u Premijer ligu u svom prvom nastupu kao starter, ali ni to nije bilo dovoljno da njegova ekipa izbjegne još jedan poraz.

Mitar je prvi gol dao iz penala u 34. minutu za 1:1, posle čega je Lids dao još tri gola i nagovijestio debakl Fulama.

Međutim, tim Skota Parkera se još jednom podigao, Mitrovićevim golom glavom u 67. minutu postavio i konačnih 4:3, a poslije toga zatresao stativu Lidsovog gola, udarcem Neskensa Kebana...

Do kraja ipak nije bilo promjene, pa je Fulam doživeo i drugi poraz u dva kola Premijer lige, dok je Lids poslije impresivnog gostovanja Liverpulu osvojio prva tri boda.