Milutinov pogodio trojku uz zvuk sirene! Sjajan meč srpskog centra, ali bivši plej Radničkog je "oteo" pobedu CSKA!

Nikola Milutinov definitivno može sve na terenu!

Nikola Milutinov pogodio trojku uz zvuk sirene CSKA Bajern 66:69 Izvor: Twitter/Euroleague Basketball

Kakav meč smo videli u Moskvi!

Tokom celog meča smo gledali rezultatsku klackalicu, a taman kada se u trećoj četvrtini CSKA "odlepio", Bajern je uspeo da se vrati, preokrene rezultat i pobedi!

CSKA - BAJERN 66:69 (27:25, 12:15, 21:10, 6:19)

"Armejci" su sebi dopustili jako lošu četvrtu četvrtinu u kojoj su postigli samo šest poena, a to je tim Andree Trinkijerija iskoristio i preokrenuo.

Vodili su Rusi 62:57, a onda je na scenu stupio Denis Sili, nekadašnji plejmejker Radničkog iz Kragujevca. Prvo je asistirao Rejnoldsu, potom dao četiri poena za izjednačenje. Posle nekoliko dobrih odbrana sa obe strane, Sili je dao trojku za vođstvo Bajerna 66:64, a na kraju je pogotkom sa slobodnog bacanja postavio konačan rezultat.

Sjajan u dresu CSKA je opet bio reprezentativac Srbije Nikola Milutinov, koji je postigao 16 poena i imao 7 skokova. Bio je najbolji igrač svog tima, a u prvoj četvrtini je uz istek napada uspeo da postigne i trojku! Svoju prvu ove sezone, a drugu u evroligaškoj karijeri.

Osim njega u domaćem timu su dobri bili Hilard sa 15 i Šengelija sa 11 poena. Kod pobednika junak preokreta Sili je imao 17 poena i 5 asistencija, Rejnolds je sa 16 poena i 8 skokova bio blizu dabl-dabla, a najefikasniji je bio Vejd Boldvin sa 22 poena.