"Odličan meč, drago mi je da sam akter ovakvih utakmica!" Trener Borca "štedio riječi" nakon pobjede nad Podgoričanima | MONDOBA

Košarka

Nikolić nije analizirao utakmicu

Izvor: ABA liga/Dragana Stjepanović

Košarkaši banjalučkog Borca savladali su ovog popodneva ekipu Podgorice rezultatom 90:86 u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa ABA 2 lige, koji se, kao i ostale nokaut-faze, igra u dvije utakmice "na razliku".

Banjalučanima je sada za plasman u polufinale dovoljan bilo kakav poraz u drugom meču manji od tri poena razlike ili četiri ukoliko kao formalni gosti u tom meču, koji je zakazan za srijedu, postignu više poena nego što su to učinili Podgoričani danas.

U izjavi za TV Arena sport, trener crveno-plavih Dragan Nikolić u šaljivom tonu je govorio o sistemu takmičenja.

"Interesantno je kad poluvrijeme u košarci traje 40 minuta, na ovo treba da se naviknemo. Ostalo nam je drugih 40 minuta, najinteresantnije u svemu je da su se gotovo promijenila pravila košarke", rekao je Nikolić koji uopšte nije analizirao utakmicu.

"Odličan meč, drago mi je kad sam akter ovako interesantnih utakmica."

Borac - Podgorica 90:86
Izvor: ABA liga j.t.d.

Još kraći je bio Nikolić kada je bio upitan kakav meč očekuje u srijedu...