Partizan FMP prenos uživo livestream

Partizan bez problema savladao goste iz Železnika

Partizan FMP prenos uživo livestream Izvor: MN PRESS

Partizan je bez problema savladao FMP u Štark areni, 88:57, za nastavak borbe za što bolji plasman pred plej-of ABA lige. B

ez Kevina Pantera, koji je dobio odmor, i Zeka Ledeja, koji je u Americi zbog smrti oca, tim Željka Obradović potpuno je kontrolisao meč i bez ikakvih problema savladao tim Saše Nikitovića.

Crno-bijeli su sada na skoru 17-6, ispred njih je Budućnost sa 18-5, a Zvezda ima 19-3 i u nedjelju igra protiv Cibone.

Crno-bijeli su iskoristili meč protiv FMP-a i za odmor od Barselone i pripremu za jako važne utakmice u Evroligi protiv Baskonije (utorak) i Real Madrida (četvrtak). Oba duela biće odigrana u Štark areni

Više o meču klikom na "RAZVOJ DOGAĐAJA".

22:50

22:49

Pred Partizanovom jako važna sedmica

Crno-beli su iskoristili meč protiv FMP-a i za odmor od Barselone i pripremu za jako važne utakmice u Evroligi protiv Baskonije (utorak) i Real Madrida (četvrtak). Oba duela biće odigrana u Štark areni

22:47

KRAJ - Ubedljiva pobeda Partizana

Partizan je bez problema savladao FMP u Štark areni, 88:57, za nastavak borbe za što bolji plasman pred plej-of ABA lige. Bez Kevina Pantera, koji je dobio odmor, i Zeka Ledeja, koji je u Americi zbog smrti oca, tim Željka Obradović potpuno je kontrolisao meč i bez ikakvih problema savladao tim Saše Nikitovića.

Crno-beli su sada na skoru 17-6, ispred njih je Budućnost sa 18-5, a Zvezda ima 19-3 i u nedelju igra protiv Cibone.

22:34

Partizan povećava vođstvo, "plus 24"

Balša Koprivica popravlja Smailagićev promašaj, zakucava za 72:48

22:29

Partizan na "plus 20" pred 4/4

Crno-veli vode 65:45 i sa pola gasa privode meč kraju. Pi Džej Doužer koristi šansu da uđe u ritam i za sada je ubacio 10 poena

22:19

25' Partizan rutinski ide ka pobedi

Pi-Džej Doužer pogodio je za velikih 59:35, na polovini treće četvrtine, u kojoj nema ni blizu neizvesnosti kao u prvom delu meča

22:00

Tužna vest za Partizan usred meča

Preminuo je otac Zeka Ledeja

Izvor: MONDO/Uroš Arsić

21:52

Matic Rebec pogodio uz zvuk sirene - poluvreme

Partizan je trojkom Mateuša Ponitke stekao maksimalnih 43:27 na početku 20. minuta, a Slovenac je potom "vezao" četiri poena i postavio 43:31, što je rezultat na pauzi

21:40

15' Partizan kontroliše meč

Poenima Džejlina Smita sa linije penala, Partizan je poveo 29:18 i tako u 14. minutu stekao prvu dvocifrenu prednost. U njoj je učestvovao i Aleksa Avramović (trojkom)

21:22

Kraj prve četvrtine, 20:16 za Partizan

Aleksa Avramović pogodio je trojku za "plus 6" crno-belih, a Rebec je u poslednjem napadu pantera protrčao do koša i položio loptu

21:17

Željko Obradović ipak mora da reaguje

Matic Rebec dodao je u ugao do Jovana Novaka, koji je karakterističnim šutem sa izbačenom nogom pogodio za "minus 3" FMP-a (15:12). Obradović je pozvao tajm-aut u 8. minutu

21:12

6' Partizan mirno ušao u ritam

Džejms Naneli naskočio je na liniji penala i pogodio za 13:7 u 6. minutu meča. Pre njega su Danilo Anđušić i Frenk Kaminski pogodili po trojku, uz tri slobodna bacanja Anđušića

21:05

3' Neobičan početak meča, 0:3

U prva tri minuta pao je samo jedan koš iz igre, postigao ga je plejmejker FMP-a Matic Rebec, uz skok unazad sa vrha "kapice"

20:59

Kevin Panter dobio odmor

Kapiten crno-belih nije u sastavu i dobio je šansu za predah nakon Barselone, a pred važnu nedelju u Evroligi

20:56

20:56

Partizan očekuje jako važna nedelja

Crno-beli će sigurno u ovoj utakmici raspodeliti minutažu igrača, ne samo zamo zato što su pre dve večeri igrali protiv Barselone u gostima, već i zato što ih sledeće nedelje očekuju dva jako važna meča u Evroligi. U Štark areni u utorak će dočekati Baskoniju, a u četvrtak Real Madrid, u reprizi prošlosezonskog plej-of okršaja protiv "kraljevskog kluba"

20:52

Partizan bez Ledeja

Američki krilni centar Zak Ledej otišao je kući, u Ameriku, odmah posle utakmice Barselona - Partizan u četvrtak. Zbog privatnih razloga, klub mu je dopustio odsustvo.

Izvor: Dusan Milenkovic/ATAIMAGES

20:51

Budućnost na "plus 2" u odnosu na Partizan

Predvođeni centrom Kenanom Kamenjašom (17) i plejmejkerom Jogijem Ferelom (16), košarkaši Budućnosti rutinski su kod kuće pobedili Borac iz Čačka, 100:79 ove večeri. Zato vrh tabele ABA lige sada izgleda ovako

• Crvena zvezda 19-3
  • Budućnost 18-5
  • Partizan 16-6
20:49

Partizan juri Budućnost, Zvezda je odmakla

Crno-beli u ovom trenutku imaju dve pobede manje od drugoplasirane Budućnosti, uz odigrani meč manje. U situaciji u kojoj je Zvezda već daleko odmakla (tri pobede više), realnost je da tim Željka Obradovića u preostale četiri utakmice očekuje borba za drugo mesto