Gore ne može - 4 duple servis greške zaredom: On je najluđa glava svjetskog tenisa, a sada je nadmašio sebe! (VIDEO)

Kada igra Benoa Per sigurno će se desiti nešto neuobičajeno.

Benoa Per četiri duple servis greške zaredom Izvor: Youtube/TennisTV

Srbija je ispala sa ATP kupa i neće braniti osvojeni trofej, a ispali su i Francuzi.

Za njih su nastupali Nikolas Mau, Gael Monfis, ali i Benoa Per. A gde god da on igra, tu ima zabave!

Na meču sa Fabiom Fonjinijem kontroverzni Francuz je sve šokirao u prvom setu kada je pri rezultatu 1:1 promašio sva četiri servisa. On je četiri puta uspio da napravi servis grešku i poklonio je gem Italijanu, a da njegov protivnik nije ni zamahnuo reketom.

Potpuno se slomio nakon toga i izgubio sve gemove do kraja seta, a onda je pružio veliki otpor u narednom setu, ali ipak izgubio.

O Peru je mnogo rečeno tokom godina, a jednom prilikom je i on sam priznao da je daleko od svog potencijala.

"Uvijek su o meni govorili kao talentovanom djetetu, ali koje je idiot. Ljudi su mi često pričali da imam sve što je potrebno da budem u top 10. Međutim, nedostaje mi mnogo toga, ja ne treniram ozbiljno", rekao je iskreni Per jednom prilikom.