Krajinoviću se sve otvorilo, ima šansu za rezultat karijere: Počistio Argentinca, otvoren mu je put do polufinala!

Filip Krajinović je vrlo lako izašao na kraj sa protivnikom.

filip krajinović u trećem kolu mastersa u monte karlu Izvor: Profimedia

Loše je krenuo turnir u Monte Karlu za srpske tenisere, ređali su poraze, ali su onda Filip Krajinović i Novak Đoković osvjetlali obraz Srbiji.

Prvo je Krajinović prošao u prvom kolu, a sada je u dva seta počistio Argentinca Huana Ignasija Londera 6:0, 6:3 za samo 55 minuta igre.

Novak Đoković je preslišao Janika Sinera i dobio ga takođe u dva seta, a za razliku od najboljeg reketa svijeta, kome žrijeb nije mogao biti teži, Krajinoviću se sve otvorilo.

On je trebalo da igra sa Danilom Medvedevom, ali se Rus zarazio virusom korona i povukao se sa turnira, a Argentinac koji je upao kao "laki luzer" nije bio na visini zadatka.

Krajinović sada treba da igra sa Fabiom Fonjinijem, a ukoliko pobijedi njega najopasniji protivnik bi mogao da mu bude Pablo Karenjo-Busta što znači da do polufinala Srbin neće naletjeti ni na jednog od top igrača na šljaci.

Ako iskoristi ovu priliku i to što mu se žrijeb otvorio mogao bi do velikog rezutlata, a zašto da ne sanjamo i o - srpskom finalu!