Pobjesnio! Krajinović šokirao sve na Serbia openu: Izgubio set, pa se iživljavao na reketu i zamalo ga bacio! (VIDEO)

Srpski teniser je bio u centru pažnje zbog ovog poteza, a na kraju je uspio da zakaže srpski derbi.

filip krajinović bacao reket Izvor: MN PRESS

Filip Krajinović je bio bijesan i nijednog trenutka to nije sakrivao.

Srpski teniser šokirao je svojim potezom u toku meča 1. kola Serbia opena u Beogradu u kojem je savladao Stefana Travalju!

Krajinović je igrao posljednji meč prvog dana turnira na Dorćolu protiv Italijana. Sve je išlo kao po loju, glatko i jednostavno. Osvojio je Krajinović prvi set rezultatom 7:5, a u drugom je stigao do vođstva 5:3.

Servirao je za meč, ali Krajinoviću to nije bilo dovoljno da okonča susret, izgubio je naredna četiri gema u nizu i time i drugi set - 5:7.

I onda je potpuno poludio zbog toga! Krajinović je iz bijesa pet puta udarao reketom o podlogu terena, a koliko je bio ljut pokazuje i njegova reakcija kada se zamalo suzdržao da reket ne baci u pravcu tribina.

Nije uspio da završi meč u dva seta, ali jeste u tri. Kada se smirio uspio je da nadoknadi zaostatak 2:3, kada je Travalja servirao, osvojio je četiri gema u nizu i tako slavio 2:1, po setovima 7:5, 5:7, 6:3.

To znači da ćemo u drugom kolu Serbia opena imati srpski derbi Krajinovića i Nikole Milojevića, a Filip će imati priliku da se tada revanšira mlađem kolegi za prošlogodišnji poraz na Rolan Garosu.