Dušane, kako si to uspio? Imao gotov meč, pa doživio šok: Bolan poraz Srbina od igrača koji je Novaka molio za fotku!

Lajović će biti razočaran poslije ovakvog ishoda.

dušan lajović izgubio dobijen meč u buenos ajresu Izvor: Profimedia/EnriquePSans

Dušan Lajović uspio je da "od gotovog napravi veresiju", pošto je doživio poraz u drugom kolu turnira u Buenos Ajresu.

Njega je savladao domaći teniser Federiko Korija i to nakon što je srpski igrač imao vođstvo od 6:4, 5:4 i 30:15 na svoj servis.

Ipak, Lajović je na kraju izgubio od Argentinca 1:2, po setovima 6:4, 5:7, 4:6!

Nevjerovatno je šta je uspio Lajović da propusti, nakon što se nalazio na samo dva poena od plasmana u četvrtfinale. Imao je u prvom setu i prednost od 5:1 pa na kraju ispustio dva gema na svoj servis.

Tada jeste uspio da se izvuče, ali u drugom setu nije. Servirao je za pobjedu, preptrpio je dva uzastopna brejka i izgubio drugi set, da bi u trećem ostao bez hrabrosti da susret riješi u svoju korist.

Tako je Lajovića pobijedio teniser kojeg je srpska publika zapamtila u Beogradu po pravljenju "selfija" sa Novakom Đokovićem, nakon što ga je najbolji teniser svijeta savladao na Serbia openu.

Inače, Srbiju u Buenos Ajresu predstavlja i Miomir Kecmanović koji će svoj meč drugog kola tek igrati protiv Fransiska Serundola.