Juri Novaka, a nikog ne može da pobijedi! Prvo divljao i vrijeđao sudiju, sad ga Amerikanac šokirao u Indijan Velsu!

Autor Haris Krhalić

Želi da bude prvi na svijetu, ali jednostavno mu u posljednje vrijeme ne ide.

Aleksandar Zverev poražen od Tomija Pola Izvor: Profimedia

Ne ide Aleksanderu Zverevu! Nakon skandala koji je nedavno napravio na turniru u Akapulku gdje je divljao i vrijeđao sudiju, sada je u Indijan Velsu brzo ispao.

Već u drugom kolu ovog turnira, na prvom meču na kom je igrao Nijemac je ispao od domaćeg tenisera Tomija Pola.

TOMI POL - ALEKSANDER ZVEREV 6:2, 4:6, 7:6

Ušao je jako nervozno u ovaj meč Zverev i Pol mu je u prvom gemu susreta uzeo brejk. U drugom setu je bilo mnogo neizvjesnije i tek u desetom gemu je Zverev "slomio" rivala i izjednačio na 1:1. Ipak to nije bilo dovoljno jer je u taj-brejku trećeg seta Amerikanac pobijedio i prošao dalje.

Olimpijski pobjednik koji je u jednom momentu sezone čak jurio i prvo mjesto na ATP listi sada je treći na svijetu i neće moći bolje od toga. Izgubiće 490 bodova na kraju ove nedjelje i neće moći da se približi vodećem dvojcu Novaku Đokoviću i Danilu Medvedevu koji imaju oko 1.400 bodova više od njega.