Novakov "dželat" šokirao i Lajovića: Prije 4 godine je uzdrmao teniski svijet, sad je pobijedio u beogradskoj drami!

Autor Nebojša Marković

Taro Danijel je uspio da poslije lako izgubljenog prvog seta ipak upiše pobjedu na Serbia openu.

Dusan-Lajovic-izgubio-na-Serbia-openu Izvor: MN PRESS

Kakav šok za Dušana Lajovića u Beogradu! Momak iz Stare Pazove doživio je poraz u prvom kolu Serbia opena, ATP turnira iz serije 250 i to nakon dva sata i 50 minuta borbe.

Njega je u posljednjem meču dana nakon velikog preokreta savladao Japanac Taro Danijel 2:6, 6:1, 7:6!

Lajović je odlično počeo meč i kako je igrao u prvom setu, nije djelovalo da će srpski teniser imati mnogo problema. Sa dva brejka prednosti je stigao na pola puta do drugog kola, ali je onda Danijel proigrao.

Teniser koji je šokirao Novaka Đokovića na Indijan Velsu 2018. godine, kada ga je izbacio u drugom kolu mastersa u Kaliforniji, sada je uspio da šokira i Lajovića.

U drugom setu je ubacio u "petu brzinu" i slavio ubjedljivo 6:1, dok je u trećem odlučio taj-brejk. Lajović je napravio nekoliko jeftinih grešaka i povratka nije bilo.

Taro Danijel će u drugom kolu igrati protiv Holgera Runea.