Srbija osvojila novu evropsku medalju! Nevjerovatna Angelina Topić, kakva bronzana noć!

Srpska atletičarka osvojila je bronzu na prvenstvu Evrope u Minhenu!

angelina topić Izvor: RTS 2/PRINTSCREEN

Srbija je do večeras osvojila tri medalje na Evropskom prvenstvu u atletici, a Angelina Topić se postarala da stigne i četvrta!

Fenomenalna 17-godišnjakinja i nasljednica legendarnog Dragutina Topića osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu!

Izvor: Screenshot

Iako i dalje dobrano spada u juniorke i tek je prije manje od mjesec dana proslavila 17. rođendan, Topićeva je uspjela da šokira rivalke i stigne do odličja!

Ona je tako osvojila medalju na Evropskom prvenstvu tačno 32 godine nakon što je njen otac bio prvak Evrope 1990. godine u Splitu.

Izvor: RTS 2/PRINTSCREEN

Evropska šampionka je Ukrajinka Jaroslava Mahučik, dok je srebrna medalja pripala predstavnici Crne Gore Mariji Vuković.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!