Sramotne scene na bh. terenima: Igrač Gračanice "nokautirao" protivnika!?

Pogledajte šta se dešavalo na revanš utakmici četvrtfinala Kupa BiH...

Rukomet Gračanica Izviđač tuča Izvor: Christof Koepsel/Bongarts

Rukometaši Izviđača uspjeli su da na ''vrućem'' terenu u Gračanici sačuvaju plus od osam golova iz prve četvrtfinalne utakmice Kupa BiH (29:21) i plasiraju se na završni turnir, čiji će domaćin biti naknadno određen.

''Skauti'' su za trideset minuta drugog poluvremena uspjeli SAMO TRI PUTA da zatresu mrežu rivala, kojem je nedostajao samo jedan pogodak za plasman u narednu fazu kup-takmičenja.

Meč je na kraju završen rezultatom 22:15, a u prelomnim trenucima je, nažalost, i prekinut...

Naime, pri rezultatu 20:14, došlo je do međusobnog naguravanja igrača dva tima nakon jednog prekršaja Stjepana Jozinovića nad Omerom Mehmedovićem.

Nakon što se u opštem metežu na zemlji član domaćeg sastava Vladimir Tomić kojeg je odgurnuo Miloš Kos, pravdu je odlučio da potraži njegov saigrač Adnan Tufekčić, udarivši Jozinovića u lice.

Prošlosezonski finalista je na svom zvaničnom Fejsbuk profilu objavio snimak sporne situacije i izrazio gnušanje potezom člana Gračanice, kojem je, nakon svega, pokazan plavi karton, kao i pomenutom Milošu Kosu.

Inače, u samom finišu utakmice, Izviđač je poslije isključenja čak četiri igrača napadao sa samo dva igrača u polju (!?) ali je nakon odbranjenog sedmerca pogodio gol rivala i praktično riješio meč.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.