Krunić: Igrali smo otvorenije, nismo imali sreće!

Banjalučki klub poslije četiri boda iz prva dva kola večeras upisao prvi poraz.

Branislav Krunić izjava nakon Tuzla siti Borac 2 1 Izvor: MONDO/Dragan Šutvić

Banjalučki Borac upisao je večeras prvi poraz u novoj sezoni Premijer lige BiH izgubivši od Tuzla sitija rezultatom 2:1. Oba gola za domaći tim postigao je Vojo Ubiparip i to u 63. i 83. minutu, dok je za ''crveno-plave'' u 66. minutu poentirao Stojan Vranješ, koji je u drugom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena bio u šansi da se ''revanšira'' Ubiparipu i postigne svoj drugi gol na utakmici, ali je pogodio stativu.

Prema riječima šefa stručnog štaba kluba iz Platonove ulice Branislava Krunića, sreća je bila jedan od glavnih faktora koji je meč odveo na stranu Tuzlaka.

''Prvo bih čestitao domaćoj ekipi i kolegi Bošnjakoviću na pobjedi. Odigrali smo utakmicu otvorenije i bili bliži pogotku u prvom poluvremenu, ali u tome nismo uspjeli. U drugom poluvremenu, u trenucima kad se lomila utakmica, ekipa Tuzla sitija je povela iz slobodnog udarca, uspjeli smo da se vratimo u igru, ali je na kraju domaća ekipa za nijansu odigrala bolje i zbog toga slavila. Mi smo možda u nekim prošlim susretima imali sreće, večeras nismo. Imali smo taj udarac Vranješa u nadoknadi, gdje je lopta išla po gol-liniji i nismo uspjeli da postignemo pogodak i osvojimo jedan bod'', rekao je Krunić poslije utakmice na stadionu ''Tušanj''.

U narednom kolu, njegova ekipa će ponovo gostovati i to bijeljinskom Radniku.