"Mnogo energije smo potrošili u Bijeljini": Krupa treći put zaredom igra 1:1

Ekipa Krupe morala je, iako je vodila od 17. minuta, da se zadovolji bodom iz okršaja sa Radnikom

m:tel Premijer liga BiH 16. kolo Radnik Krupa Siniša Mrkobrada Izvor: Screenshot

Radnik i Krupa podijelili su bodove (1:1) u sjajnom meču u Bijeljini, odnosno u direktnom okršaju dva rivala koja se bore za opstanak u elitnom rangu bh. fudbala.

Povela je Krupa nakon kardinalne greške Nikole Popare i pogotka Nikole Dujakovića, Radnik izjednačio preko Vladimira Bradonjića, da bi potom u finišu gostujući sastav dva puta pogodio okvir gola.

U međuvremenu, vidjeli smo mnogo nervoze i na jednoj i na drugoj strani, te čak tri crvena kartona (Koraksić i Popara u Radniku, te Filipović u Krupi).

Krupa je, inače, posljednje tri utakmice u m:tel Premijer ligi BiH završila rezultatom 1:1.

"Prosta matematika kaže da je to ekvivalentno jednoj pobjedi. Toliko mnogo energije potrošimo da bismo došli do ovog jednog boda iako smo, mogu da kažem, veći dio utakmice kontrolisali situaciju. Imali smo te prilike u posljednjih 15-ak minuta, kad smo imali igrača više. Međutim, da li je to sportska sreća ili neko naše nesnalaženje, ne znam, ali može da me raduje današnji pristup naših igrača, može da nas raduje da se iz kola u kolo naša forma podiže. Nadam se stvarno da ćemo do kraja polusezone skupiti još koji bod više i ući u neku malo mirniju zonu. Treba da se prestrojimo prije proljećne polusezone i onda u drugi dio uđemo još spremnije i odlučnije u borbu za opstanak", rekao je trener Krupe Siniša Mrkobrada u odjavi utakmice.

Krupa će u srijedu, u pretposljednjoj domaćoj utakmici u jesenjoj polusezoni, dočekati Borac (13 časova, TV Arena sport), dok će u posljednja dva kola gostovati Slobodi i ugostiti Željezničar.