Veliki preokret Junajteda: Rašford ostavio Solskjera na klupi, ali će možda uručiti otkaz legendi!

Autor 000

Fudbaleri Mančester junajteda su došli do pobjede iako su gubili na startu meča.

Premijer liga šefild junajted - Mančester junajted 2-3 Izvor: Tanjug/AP Photo/Rui Vieira, Pool

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Šefild junajted na gostovanju 3:2 iako su gubili na samom startu meča.

Tako je ekipa Ole Gunara Solskjera uspjela da se vrati u gornji dio tabele, a Šefild junajted je ostao na dnu sa samo jednim osvojenim bodom iz 13 kola.

Na samom startu meča MekGoldrik je poslije velikog kiksa golmana Hendersona uspio da dovede "oštrice" u vođstvo. Ko zna kako bi se meč odvijao da je Džon Flek pogodio u prilici u kojoj je bio deset minuta kasnije. Ovako, Markus Rašford je donio preokret svom timu.

Prvi gol je dao u 26. minutu, a drugi na startu drugog poluvremena u 51. Između ta dva pogotka gol je dao i Francuz Entoni Marsija, koji je zatresao mrežu Šefilda u 33. minutu.

Kada je sve djelovalo gotovo Dejv MekGoldrik je dao i svoj drugi gol na meču, ali domaćini nisu imali snage za još jedan pogodak i bod. Ovako je Ole Gunar Solskjer bar još neko vrijeme ostao siguran na mjestu menadžera "crvenih đavola". Sa druge strane ovo bi mogao da bude i posljednji meč na klupi Šefilda za Krisa Vajldera, poslije skoro 1.000 mečeva u trenerskoj karijeri bez otkaza.

Na drugom odigranom meču Aston Vila i Barnli su remizirali bez golova, Tako je tim Šona Dajša prestigao Fulam na tabeli i izvukao se iz opasne zone.