Ovako će izgledati Barsa bez Mesija: Znaju i klinci ponešto, ali nije to ista klasa!

Uspjeli su da pobijede, ali može to mnogo bolje...

Elče - Barselona 0:2 pobjeda bez Lionela Mesija Izvor: Tanjug/AP Photo/Alberto Saiz

Lionel Mesi suspendovan je zbog crvenog kartona u finalu Superkupa Španije protiv Bilbaoa na dvije utakmice, ali snalazi se Barselona nekako i bez njega.

Barselona je poslije mučenja protiv Kornelje, sada malo lakše pobijedila Elče - 2:0 (1:0).

Elče, koji se nalazi u zoni ispadanja, "načeo" je pred kraj poluvremena Frenki de Jong, koji igra sjajno ove sezone i postigao je tri gola, pa su mu saigrači oduševljeno pritrčali u zagrljaj.

Znali su domaći da bez Mesija to nije isti tim Barselone, da imaju šanse ako budu hrabri, pokušavali su na sve načine da ugroze Ter Štegena, ali je navijače Barselone ipak umirio talentovani Riki Puć u 89. minutu, sada na pas Frenkija de Jonga.

Tako bi otprilike trebalo da izgleda Barselona bez Mesija, a vidjećemo da li ćemo ih takve gledati od ljeta ili ćemo ipak sačekati još koju godinu.