Spektakl! Golman u 96. minutu poslao pravu bombu u mrežu: Nije moglo bolje - pamtiće ovaj gol cijeli život! (VIDEO)

Kakva scena u Grčkoj! Golman je svom timu pravom "bombom" osigurao bod i to u šestom minutu nadoknade!

Spektakl! Golman u 96. minutu poslao pravu bombu u mrežu: Nije moglo bolje  Izvor: Twitter/footgrec

Olimpijakos je obijezbedio titulu u Grčkoj, ali je borba za Evropu veoma zanimljiva!

Aris, PAOK, Panatinaikos, AEK i Asteras se bore za dva mjesta u Konferencijskoj ligi, a Panatinaikosu su dva boda izmakla iz ruke.

A "oteo" im ih je Nikos Papadopulos, golman Asterasa! Panatinaikos je vodio 2:1, a u finišu utakmice Papadopulos je otišao u šesnaesterac protivnika.

Svi su čekali posljednji zvižduk sudije pošto je odavno prošlo četiri minuta nadoknade, a onda je uslijedilo izjednačenje. Poslije ubačene lopte sa strane lopta je došla do golmana Asterasa koji je sjajno šutirao i pocijepao mrežu protivnika!

Ovaj gol će Papadopulosu biti još draži s obzirom na to da je ponikao u Olimpijakosu, a onda je preko Fortune Diseldorf, Panioniosa, Atromitosa i Lamije stigao do Asterasa.