Bravo Srbine! Gol prvenac za ostanak u trci za titulu: Grujić doneo Portu bodove, ne odustaju od borbe! (VIDEO)

Fudbaler Liverpula na pozajmici u portugalskom klubu je sve zapaženiji.

marko grujić postigao prvi gol za porto Izvor: Streamja.com/Printscreen

Porto i dalje ne odustaje, "zmajevi" žele titulu, a u tim nadanjima pomaže im Srbin.

Marko Grujić postigao je ključan gol u pobedi Porta koji je velikana sa "Dragaa" održao u igri za titulu prvaka Portugala!

Porto je savladao Famalikao 3:2 i meču 30. kola portugalske Primeire, a nekadašnji fudbaler Crvene zvezde skrenuo je pažnju na sebe

Sve je počelo u osmom minutu kada je Toni Martinez doneo Portu vođstvo, da bi ga Mehdi Taremi iz penala povratio posle sat vremena igre, nakon izjednačenja gostiju u finišu prvog poluvremnea.

Grujić je potom u 75. minutu udarcem glavom stigao do prvenca u dresu Porta za vođstvo 3:1, što se na kraju ispostavilo ključnim pogotkom, jer je Famalikao u nadoknadi vremena samo ublažio poraz.

Fudbaler Liverpula na pozajmici u Portu ove sezone igra u odličnoj formi i pominje se da su "redsi" napokon spremni da ga prodaju nekom klubu, pa možda i Porto bude bio zainteresovan da ga zadrži.

Porto sada ima tri boda manje uz utakmicu više od lidera Sportinga. Njihove šanse za titulu su male, ali uz pomoć Srbina i dalje ne odustaju...