partizan - voždovac 4:0 superliga srbije

Partizan surov pred gostovanje u Rusiji: Crno-bijeli ostali na vrhu Superlige - 5 zvaničnih mečeva bez primljenog gola!

Nov ubjedljiv trijumf ekipe Aleksandra Stanojevića.

partizan - voždovac 4:0 superliga srbije Izvor: MN PRESS

Ekipa Partizana djeluje silno na početku nove sezone. Odigrali su crno-bijeli pet zvaničnih utakmica, postigli 14 golova, a trojica golmana koji su do sada nastupili nijednom nisu kapitulirali. Mrežu su sačuvali Stojković, Popović i Stevanović, koji je večeras prvi put bio između stativa.

Pred njegovim golom ništa, a na drugoj strani goleada. Rikardo Gomeš je postigao prvi gol na meču iz situacije koju je nekoliko minuta provjeravao VAR, a na kraju pokazao da linijski sudija nije u pravu. Nastavili su u istom ritmu Aleksandar Šćekić, Filip Holender i Danilo Pantić, za ubjedljivih 4:0 protiv Voždovca!

Tako je Partizan stigao do još jedne lake i ubjedljive pobjede, prve na svom stadionu u ovoj sezoni. Do sada su crno-bijeli savladali Proleter i Vojvodinu u Novom Sadu, a večeras je Stanojevićev tim odličnu formu prezentovao i sopstvenim navijačima u Humskoj.

Kada se na tri ligaške pobjede upišu i dva trijumfa u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu protiv DAC Dunajske Strede, vicešampion Srbije može u sjajnom raspoloženju da dočeka dvomeč protiv Sočija. Prvi meč će se u čletvrtak igrati u Rusiji, bez navijača.

Pogledajte fotografije sa meča:

Standings provided by SofaScore LiveScore

22:58

Kraj meča - 4:0!

Laka, sigurna i ubedljiva pobeda Partizana u malom gradskom derbiju protiv Voždovca. Strelci za crno-bele bili su Gomeš, Šćekić, Holender i Pantić.

22:55

Još jedan poništen gol!

90+1. minut - Aleksandar Lutovac je ostao na ivici kaznenog prostora, dobio loptu u noge i poslao je u gol, ali on neće biti priznat. Ništa od petog pogotka, krilni fudbaler je bio u ofsajdu.

22:41

GOLOVI!

Pogledajte kako su crno-beli večeras tresli mrežu!

Prvo Rikardo Gomeš, a ovaj gol je proveravala VAR tehnologija:

Prvi gol crno-belih na meču.
Izvor: Youtube/FK Partizan Beograd

Zatim Aleksandar Šćekić:

Drugi gol crno-belih na meču trećeg kola superlige.

A onda i Filip Holender:

Pogodak Filipa Holendera za ubedljivu prednost Partizana.

22:34

GOOOOOOOOOOOOL - Danilo Pantić, 4:0!

70. minut - Fantastičan pogodak nekadašnjeg fudbalera Čelsija! Iz slobodnog udarca pogodio je preko živog zida, prvo u stativu, a zatim mrežu voždovca.

22:27

Izmene!

62. minut - Još tri promene pravi Aleksandar Stanojević. Marko Milovanović ulazi umesto Rikarda Gomeša, Milan Smiljanić menja Sašu Zdjelara, dok je Aleksandar Lutovac zamenio filipa Holendera.

22:24

Sad ne važi gol Rikarda!

61. minut - Partizanov napadač ponovo trese mrežu, ali ovog puta VAR ne mora da gleda gol. Aleksandar Šćekić je bio u ''debelom'' ofsajdu pre nego što mu je asistirao.

22:18

GOOOOOOOOOOOL - Filip Holender, 3:0!

53. minut - Pogađa, asistira, radi sve što treba... Treći gol Partizana postigao je Filip Holender, ali ponovo je veliki posao uradio Rikardo gomeš, najbolji igrač crno-belih na početku ove sezone.

22:10

Izmene!

Na poluvremenu su Bibarsa Natha i Nemanju Jovića zamenili Danilo Pantić i Lazar Pavlović.

22:09

Nastavljen meč!

46. minut - Počeo je drugi deo fudbalske utakmice između Partizana i Voždovca. Crno-beli imaju prednost, 2:0.

21:53

Poluvreme - 2:0!

Crno-beli su već u prvih 45 minut (i još četiri nadoknade) stekli prednost koja bi mogla da bude nedostižna. Voždovac je retko pretio, pa golovi Rikarda Gomeša koji je tri minuta proveravan VAR tehnologijom i Aleksandar Šćekića nakon lepe akcije i centaršuta Holendera deluju kao ogorman kapital.

21:51

Šansa Vujnovića!

45+3. minut - Pokušao je Nikola Vujnović, ali nije uspeo da savlada Nemanju Stevanovića u nadoknadi prvog dela. Bio je to najopasniji šut Zmajeva na ovom meču.

21:45

Jović!

41. minut - Velika prilika za Nemanju Jovića, nakon što je bibars Natho doturio loptu u kazneni prostor mladom napadaču. Šut mladog fudbalera odlazi pored gola.

21:43

Miran tempo meča...

39. minut - Partizan je lako stigao do dva gola prednosti, a Voždovac za sada ne može da odgovori na prednost domaćeg tima. Utakmica je trenutno u mnogo mirnijem ritmu nego na početku.

21:26

GOOOOOOOOL - Aleksandar Šćekić, 2:0!

22. minut - Pogađa mrežu ''Zmajeva'' i centralni vezni crno-belih. Prošao je Filip Holender po desnoj strani, ubacio loptu na peterac, a Šćekić je sa nekoliko metara udaljenosti lako pogodio gol gostiju.

21:24

Nemanja Stevanović

Nakon odlaska Vladimira Stojkovića iz kluba, Aleksandar Popović i Nemanja Stevanović će deliti minutažu. Danas po prvi put u ovoj sezoni brani nekadašnji golman Čukaričkog, a prethodnih dana se pisalo o još jednom golmanu koji će pojačati Partizan.

Deluje da trenutno nema potrebe za dovođenjem bivšeg golmana Rada Dušana Markovića ili OFK Beograda Stefana Čupića.

21:15

GOOOOOOOOL - Rikardo Gomeš, 1:0!

10. minut - Rikardo Gomeš se ubacio, Bibars Natho poslao pas u prostor, a nakon što se mreža zatresla linijski arbitar je podigao zastavicu. VAR tehnologija je proverila ovu sudijsku odluku, gol crno-belih biće priznat. Promenjena je odluka linijskog sudije.

21:04

Meč je počeo!

1. minut - Utakmica u Humskoj kasnila je nekoliko minuta, ali sada možemo da gledamo fudbal. Prvi napad ima ekipa Voždovca, koja napada ka južnoj tribini Partizanovog stadiona.