Bolan oproštaj Čukaričkog od Evrope! Nekadašnji Stankovićev pomoćnik odveo Zlatanov Hamarbi dalje!

Čukarički u Švedskoj poražen od Hamarbija za kraj takmičenja u Ligi konferencija

Hamarbi - Čukarički 5:1, Liga konferencija Izvor: MN PRESS

Bolan oproštaj Čukaričkog od evropskih takmičenja.

U revanš meču trećeg kola kvalifikacija su ubjedljivo poraženi od Hamarbija u Švedskoj - 5:1!

Izabranici Dušana Đorđevića nisu uspjeli da odbrane rezultat iz prvog meča kada su u Beogradu ostvarili trijumf (3:1). Zalihu nisu uspjeli da sačuvaju u Stokholmu.

Domaći tim je tako obezbijedio prolaz u narednu rundu gdje ih čeka bolji iz okršaja Bazel-Ujpešt.

Hamarbi sa klupe vodi nekadašnji pomoćnik Dejana Stankovića Miloš Milojević. Inače, ono što je interesantno jeste da je manjinski vlasnik ovog kluba Zlatan Ibrahimović.

Što se samog meča tiče sve je bilo gotovo već poslije 26 minuta igre. Žeaze i Selmani su bili strijelci, a Čuka je još veći problem imala u igri. Nisu nikako uspijevali da se povežu, što je surovo kažnjeno u 44. minutu preko Paulsena.

Nadu srpskom timu vratio je Ndiaj u 64. minutu, ali je ta radost bila kratkog daha. Svedberg je tri minuta kasnije dao novi gol za domaćina, a to je ujedno bio i prvenac za momka rođenog 2004. godine. Tačku je stavio Selmani u 72. minutu.