Srpska gol-mašina! Dajte Dušanu samo pet minuta, dovoljno je: Počeo je kao u transu, biće ovo njegova sezona!

Spektakularan početak sezone srpskog centarfora. Ništa manje nismo očekivali!

dušan vlahović dva gola za fiorentinu u kupu italije Izvor: Profimedia

Za manje od pet minuta takmičarske 2021/22, fenomenalni srpski napadač Dušan Vlahović (21) postigao je prvi gol.

Na startu svoje četvrte sezone u dresu "Viole", on je u utakmici Kupa zatresao mrežu drugoligaša Kozence u 4. minutu, pa je onda dao i drugi, u nadoknadi prvog dijela meča.

Na poluvremenu je bio 3:0 za Fiorentinu i bilo je uveliko jasno ko će u sljedeću rundu, kao što je i jasno zašto najveći klubovi Italije žele da vide srpskog reprezentativca i nekadašnjeg centarfora Partizana u svom timu.

Ovako je Vlahović dao svoj prvi gol u sezoni - lako, kao na treningu!

Dušan je trenutno procijenjen na čak 40 miliona evra prema sajtu Transfermarkt i nema dileme da će bogatiji morati da plate još veći novac da bi ga odveli sa stadiona Artemio Franki, gdje je postao jedan od najtraženijih napadača Evrope.

"Izlazna" klauzula u njegovom ugovoru je skoro duplo veća!

U prošloj sezoni, svojoj najboljoj u mladoj karijeri, Vlahović je postigao ukupno 21 gol za "Violu". Sudeći prema tome kako je krenuo u novu, ne bi čudilo da ove bude još efikasniji - pogotovo kada se uzme u obzir da je na jednoj pripremnoj utakmici postigao čak sedam golova.