"Željo" gostovao na Sokocu nakon 18 godina: Drugoligaš RS trijumfovao nad članom m:tel Premijer lige BiH!

Glasinac 1936 je savladao Sarajlije rezultatom 3:2 nakon preokreta

Sarajevski Željezničar gostovao je danas nakon 18 godina na stadionu na Sokocu i, u rezultatskom smislu, nije se dobro proveo...

Glasinac 1936, koji se takmiči u Drugoj ligi Republike Srpske, savladao je tim sa Grbavice rezultatom 3:2.

Ekipa Tomislava Ivkovića je u prvom poluvremenu pogocila Bekrića i Jaganjca došla do prednosti od dva gola, koju je i finišu tog dijela prepolovio Šuka.

Isti igrač je u nastavku doveo Sokočane do egala, dok je konačnih 3:2 postavio Rajić.

Željezničar će u nedjelju, u sedmom kolu m:tel Premijer lige BiH, dočekati Slobodu.

Glasinac 1936 će, sa druge strane, u trećem kolu Druge lige RS Istok ugostiti Guber iz Srebrenice.