Skandal! Ronaldo šakom udario protivnika: Dosudili mu penal, pa se razbjesnio na Irca! (FOTO)

Glavna zvijezda Portugala u meču protiv Republike Irske napravio novi potez o kojem će se pričati.

portugal irska ronaldo udario protivnika promašio penal Izvor: Printscreen/streamable.com

Nije dobro krenulo reprezentaciji Portugala u septembarskom ciklusu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo!

U meču protiv Republike Irske na domaćem terenu su poslije prvih 45 minuta imali zaostatak 1:0, Kristijano Ronaldo je prethodno propustio šansu iz penala, a da sve bude gore - udario je i protivničkog igrača!

Sve više toga dopušta sebi slavni Portugalac u ovim kvalifikacijama. Nakon famoznog bacanja kapitenske trake u Beogradu u finišu meča protiv Srbije, sada je otišao korak dalje.

As Mančester junajteda je bio spreman da poslije 15 minuta igre izvede penal koji je sviran u korist Portugala, ali mu je igrač Irske O'Šej prišao i nešto prigovarao.

O'Šej je i malo pomjerio loptu, a Ronaldo mu je uzvratio udarcem. I za taj potez nije dobio ni žuti karton, a kamoli nešto više! Evo kako je to izgledalo:

Odmah nakon toga, Ronaldo nije uspio da realizuje penal, jer mu je Bazunu odbranio udarac, da bi poslije toga Irci poveli preko Džona Igana.