Barselona povela poslije Nemanjinog starta u šesnaestercu!

Nažalost, meč je loše počeo za bivšeg igrača Vojvodine.

nemanja radoja skrivio penal barselona levante Izvor: Profimedia

Barselona je u velikom problemu i u meču protiv Levantea ove nedelje mora da pobijedi da bi imala kakav-takav mir u kući.

Na nesreću srpskog internacionalca Nemanje Radoje, povela je upravo poslije njegovog faula na Memfisu Depaju u kaznenom prostoru. Srbin je skrivio jedanaesterac, a Holanđanin je uzeo loptu i savladao golmana Aitora Fernandeza.

U toku je bio 6. minut, a lepo popodne navijačima Barselone nedugo posle toga najavio je i drugi napadač domaćih, Luk De Jong, golom u 14. minutu za 2:0.

Barselona je u uvodnih pet mečeva Primere pobijedila samo dva puta i nije potrebno isticati koliko joj je važno da osvoji tri boda i da nagovijesti izlazak iz velike krize.

Radoja igra za Levante od 2019. a jednom prilikom je i dao gol protiv Barselone.