Partizan ponovo pobjegao Zvezdi! Rikardo je nezaustavljiv, crno-bijeli nastavili pobjedničku seriju!

Autor Nemanja Majstorović

Partizan i dalje ne zna za poraz u Superligi Srbije.

Partizan nastavio pobjedničku seriju Izvor: MN Press

Partizan i dalje ne zna za poraz u Superligi.

Razlika je ponovo na "+5". Partizan je opet pobjegao Crvenoj zvezdi i sačuvao prednost na vrhu tabele.

Crno-bijeli su u Humskoj opravdali ulogu favorita i savladali su Radnik iz Surdulice - 2:0 (1:0).

Gosti su u Beograd stigli bez sedmorice igrača, a čim su puleni Aleksandra Stanojevića uspjeli da "otključaju" bravu, bilo je jasno kako će se meč završiti. Učinio je to Miloš Jojić u 33. minutu, a konačan rezultat postavio je Rikardo na asistenciju Saše Zdjelara u 73. minutu.

Prije prvog gola je na terenu bila prava "uspavanka". Gosti su se odlično branili, napravili su pravi bedem pred svojim golom i sa tim su se domaćini mučili. A, kada je Jojić uspio da zatrese mrežu sve je bilo mnogo lakše.

Poslije tog pogotka se Partizan oslobodio, Terzić je imao idealnu šansu, posjed su imali, čak 11 šuteva u prvih 45 minuta, ali samo jedan gol. Zato je Stanojević na startu drugog dijela uveo Lazara Markovića u igru umesto Kvinsija Meniga.

Marković je razigrao tim, Rikardo je u 47. minutu promašio zicer, pa je Markec loše šutirao iz dobre pozicije. Ređale su se šanse za crno-bele, a u 73. minutu je Zdjelar odlično centrirao, a sjajni napadač je glavom matirao Ranđelovića.

Do kraja se čekao samo konačan rezultat koji je mogao da bude još ubedljiviji.

Standings provided by SofaScore LiveScore

IZVOR: MN PRESS

Razlika je ponovo na "+5". Partizan je opet pobegao Crvenoj zvezdi i sačuvao prednost na vrhu tabele.

Crno-beli su u Humskoj opravdali ulogu favorita i savladali su Radnik iz Surdulice - 2:0 (1:0).

Gosti su u Beograd stigli bez sedmorice igrača, a čim su puleni Aleksandra Stanojevića uspeli da "otključaju" bravu, bilo je jasno kako će se meč završiti. Učinio je to Miloš Jojić u 33. minutu, a konačan rezultat postavio je Rikardo na asistenciju Saše Zdjelara u 73. minutu.