Junajted opet loš, ali ih je opet spasio Ronaldo: Velikan igrao po snijegu, ali evrogol obilježio meč!

Ništa se ne mijenja preko noći u Junajtedu.

liga šampiona viljareal mančester junajted dinamo kijev bajern  Izvor: Profimedia

Novi trener, stari Mančester junajted. Nije se proslavio igrom tim pod Majklom Kerikom, ali je uspio da pobijedi Viljareal u gostima. Bilo je 2:0, a oba gola su došla u finišu drugog poluvremena.

Ključni potez izveo je Kristijano Ronaldo kada je u 78. minutu iskoristio ozbijnu grešku rivala i zatresao je mrežu. Svoj prvi gol u Ligi šampiona u dresu Junajteda dao je i Džejdon Sančo u samom finišu za konačnih 2:0.

Sa ovom pobjedom Junajted je obezbijedio prvo mjesto u grupi pred posljednje kolo u kojem igraju sa Jang Bojsom kod kuće.

U drugom meču u ovom terminu Bajern je savladao Dinamo Kijev u gostima. Po zimi i na terenu prekrivenom snijegom prvi gol na meču je pao vrlo brzo, a dao ga je Robert Levandovski.

On je u 14. minutu meča makazicama savladao protivničkog golmana i tako oborio jedan rekord koji je i ranije on držao! Pogledajte tu majstoriju:

Do kraja poluvremena Kingsli Koman je ovjerio pobjedu svog tima, a Dinamo je golom u finišu samo smanjio svoj poraz i meč se završio rezultatom 2:1.