40 godina sam u fudbalu i ovo nikad nisam vidio! Siniša Mihajlović pobjesnio zbog najglupljeg penala godine (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Nije mogao da vjeruje Siniša šta je dosudio arbitar, ali i šta je uradio njegov fudbaler.

Mihajlović nakon penala za Lacio Izvor: Profimedia/YouTube/Seria A/Screenshot

Lacio je bez većih problema pobijedio Bolonju (3:0), ali srpski trener Siniša Mihajlović ne miri se tek tako lako sa porazom. Odmah je burno reagovao zbog prvog gola Imobilea koji je i prelomio u kom smijeru će teći utakmica.

Poznati sudija Marko Pičinini pokazao je na "bijelu tačku" za Lacio već u 13.  minutu kada je Matija Zakanji završio na travi u protivničkom šesnaestercu. Adama Sumaro, koji je u tom trenutku iznosio loptu iz kaznenog prostora, zakačio je rukom Italijana po licu i to je bilo dovoljno...

Nisu pomogli apeli igrača Bolonje, koji su pokušavali da objasne da to ne može da bude faul u njihovih 16 metara, a slično misli i Siniša Mihajlović koji je na konferenciji za medije pobjesnio.

"Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, a pali smo zbog dosuđenog jedanaesterca. Ja za svojih 40 godina karijere nikad nisam vidio takav penal. Generalno govoreći o meču, nismo se dobro snašli", kazao je Mihajlović čiji tim je u ozbiljnoj krizi u posljednja dva mjeseca.

Njegova ekipa je bez pobjede od 22. decembra i pali su na 13. mjesto na tabeli, a sve pošto u nastavku susreta nisu uspjeli da "srede glave" i kaznio ih je upravo Matija Zakanji sa dva gola.