Šou Lalatović nakon 96 minuta igre: Skakao po terenu, grli se sa svima, gledao u nebo - ovako je proslavio pobjedu!

Autor Nikola Lalović

Kao i uvijek, gdje je Nenad Lalatović tu je i šou.

Radnički - Metalac 1:0, slavlje Nenad Lalatović VIDEO Izvor: Arena Sport/Screenshot

Nenad Lalatović se vratio u srpski fudbal i preuzeo je Radnički iz Kragujevca, a sa njim su u Šumadiju stigle i pobjede.

Poslije pobjeda nad Voždovcem i Radničkim, sada je ekipa Nenada Lalatovića minimalnim rezultatom savladala i Metalac na svom terenu.

RADNIČKI - METALAC 1:0 (0:0)
/Jovanović 61/

Gol Jovanovića poslije sat vremena igre bio je dovoljan da se uzmu sva tri boda i sada je Radnički sve dalje od borbe za opstanak, a sve bliže sredini tabele. Trenutno su 14. sa 25 bodova i pobjegli su iz opasne zone!

A poslije treće uzastopne pobjede svog tima otkad je stigao na klupu Nenad Lalatović je to burno proslavio! Čekalo se do 96. minuta da sudija signalizira kraj, a onda je Lalatović odmah skočio!

Pogledajte njegovu reakciju:

Pogledajte

00:31
Nenad Lalatović slavi pobedu Radničkog
Izvor: Arena Sport

Šef struke Radničkog je prvo skočio, članovi stručnog štaba su ga podigli dok je on burno slavio pobjedu, a onda je uletio na teren i krenuo da se grli kako sa svojim tako i sa tuđim članovima stručnog štaba.

Na kraju svega je išao po terenu, gledao je u nebo i slavio!