crvena zvezda pobijedila tsc 4:0

Ivanić pregazio TSC, Stanković skočio od sreće: Zvezda pobjegla Partizanu na "plus 5"! (VIDEO)

Veoma važan meč za oba tima jer se Crvena zvezda bori za titulu, a TSC za Evropu.

crvena zvezda pobijedila tsc 4:0 Izvor: MNPRESS

Crvena zvezda je ubjedljivo slavila protiv TSC-a u Bačkoj Topoli (4:0) i povećala prednost na vrhu tabele.

Golovima Mirka Ivanića koji je bio trostruki strijelac i El Fardu Bena koji je postavio konačan rezultat crveno-bijeli su odnijeli čitav plijen sa najmodernijeg stadiona u Srbiji. Bila je ovo najlakša od četiri pobjede koje je Zvezda u toku sezone zabilježila protiv TSC-a.

TSC - Crvena zvezda 0:4 (0:1)

Ivanić je prvo pogodio u 16. minutu nakon Kataijeve asistencije, zatim je prednost duplirao u 64. minutu kada ga je proigrao Kanga, a do het-trika stigao je tri minuta kasnije. Nije prošlo mnogo, a El Fardu Ben je stavio tačku. Najefikasniji stranac u istoriji srpskog fudbala postavio je konačnih 4:0 u 72. minutu susreta.

Crvena zvezda se ovom pobjedom udaljila od Partizana na pet bodova, a crno-bijeli će protiv Čukaričkog pokušati da nadoknade dio tog zaostatka.

U narednom kolu Crvena zvezda će igrati protiv tima sa Banovog brda, a taj meč je na programu za sedam dana.

17:49

KRAJ - 0:4!

Crvena zvezda je veoma sigurnom igrom stigla do ubedljive pobede protiv TSC-a i prednosti od pet bodova na vrhu Superlige. Pritisak je sada na Partizanu.

Trostruka izmena Zvezde!

Izašli su Sanogo, Pavkov i Katai, a u igri su Nenad Krstičić, Nikola Stanković i Nemanja Motika.

17:38

Zvezda promenila formaciju!

Dejan Stanković je napravio dve izmene, a to je dovelo i do promene formacije. Umesto Bena i Ivanića na terenu su Srnić i Ohi, pa Zvezdina postava sada više izgleda kao 4-4-2.

17:34

76. minut - Pavkov!

Snažni napadač je pogodio prečkuodličnim udarcem iskosa sa leve strane.

17:30

Reakcija Stankovića!

Izvor: YouTube/TV Arena sport

17:29

72. minut - GOOOL, Ben! 4:0 za Zvezdu

Centrirao je Katai, glavom pokušao Pavkov, a odbijenu loptu snažno je u mrežu zakucao El Fardu Ben. Biće ovo ubedljiva pobeda Crvene zvezde protiv TSC-a.

17:25

68. minut - Žuti karton!

Seku Sanogo je opomenut nakon što je prekinuo ozbiljan napad domaćeg tima.

17:23

67. minut - GOOOL, Ivanić!

Još jedan pogodak Mirka Ivanića! Treći i najlepši na današnjem meču!

17:22

64. minut - GOOOL, Ivanić!

Drugi pogodak Mirka Ivanića na današnjem meču. Sjajno je ofanzivac crveno-belih iskoristio asistenciju Gelora Kange i udarcem u bliži ugao duplirao prednost!

17:19

I Zvezdan Terzić gleda meč

Izvor: MNPRESS

17:19

62. minut - Gajić!

Odličan pokušaj desnog beka Crvene zvezde, ali i odlična intervencija Nenada Filipovića!

17:17

59. minut - Katai!

Veoma je raspoložen za fudbal najbolji igrač Zvezde. Odlično se ušunjao u kazneni prostor i na grudi primio pas u dubinu, a samo je odlična reakcija Antonića sprečila Aleksandra Kataija da zatrese mrežu.

17:13

Druga izmena TSC

Umesto Ratkova u igri je Slobodan Stanojlović, nekadašnji omladinac Partizana.

17:13

56. minut - Ivanić!

Prilika za crveno-bele nakon kornera, ali neprecizan je bio Mirko Ivanić.

17:09

52. minut - Volej Kataija!

Centrirao mu je Kanga, a Katai odlučio da iz prve proba da ugrozi Filipovića. Bilo je atraktivno, ali ne i precizno pošto je lopta otišla preko gola...

17:03

46. minut - Nastavljamo!

Mirčevski je zamenio Stanojeva u redovima TSC-a, a Crvena zvezda odmah u prvom minutu nastavka ozbiljnije pripretila. Ipak, udarac je otišao preko gola.

16:47

POLUVREME - 0:1!

Crvena zvezda je prvi deo meča u Bačkoj Topoli rešila u svoju korist. Sjajan prodor Aleksandra Kataija pretvorio je u gol Mirko Ivanić, a to je bio i najvažniji detalj u dosadašnjem toku susreta.

16:43

GOL ZVEZDE!

Ovako je Crvena zvezda povela preko Mirka Ivanića:

Prvi gol na meču u Bačkoj Topoli.

16:36

34. minut - Banjac

Još jedan pokušaj Mihajla Banjca, ali ovog puta je šutirao u okvir gola Milana Borjana. Iskusni čuvar mreže zaustavio je taj pokušaj.

16:29

28. minut - Kanga!

Moglo je ovo da bude i mnogo bolje, pokazao nam je Gabonac ranije. Imao je dobru poziciju za udarac, ali njegov šut po zemlji odlazi pored gola

16:23

22. minut - Banjac!

Odlična prilika za TSC! Mihajlo Banjac je centrirao sa levog boka, ali njegov pokušaj prolazi paralelno sa gol-linijom. Niko od domaćih igrača nije mogao da je sprovede u mrežu.

16:20

19. minut - Brani Filipović!

Ovog puta je Ivanić asistirao Kataiju, ali je udarac sa levog boka odbranio Filipović.

16:17

16. minut - GOOOL, Ivanić!

Nova asistencija Aleksandra Kataija i novi gol Mirka Ivanića.

Zvezdina desetka prošla je po levoj strani, a ubačenu loptu je sa ivice peterca u gol sproveo nekadašnji fudbaler Vojvodine i Bate Borisova.

16:15

14. minut - Prvi žuti karton

Ifet Đakovac je opomenut zbog prekršaja, a podsećamo da je isti fudbaler isključen na meču istih timova u četvrtfinalu Kupa Srbije.

16:11

10. minut - Povreda Kange

Imala je Crvena zvezda dobru priliku za napad, a nakon što je pokušaj propao Gelor Kanga je dobio neugodan udarac na nešto više od dvadeset metara. Sudija Milanović nije to okarakterisao kao prekršaj.

16:03

3. minut - Povreda Antonića

Defanzivac TSC-a dobio je udarac u glavu zbog kojeg mu je već na početku susreta ukazivana pomoć.

16:01

1. minut - Meč je počeo!

Pratimo susret iz Bačke Topole.

15:50

Stankovićeva najava

Trener Crvene zvede Dejan Stanković pred meč je govorio i o napadačkim opcijama u svom timu. Podsećamo, u Bačkoj Topoli će starteri biti dvojica ofanzivaca koji nisu počeli derbi.

15:45

Lazetićeva najava!

Trener TSC-a Žarko Lazetić najavio je meč protiv Crvene zvezde, nadajući se da njegov tim može do velikog rezultata.

15:30

Treći meč u sezoni!

Nakon dva prvenstvena susreta, Crvena zvezda i TSC su odmerili snage i u Kupu Srbije što im je treći meč u sezoni. Bilo je to u četvrtfinalu masovnijeg takmičenja, a Zvezda je teže nego što rezultat pokazuje stigla do polufinala.

Ekipa Dejana Stankovića povela je preko Kataija već u 7. minutu, a Ben je duplirao prednost u 56. minutu. Ta dva gola postignuta su sa bele tačke, a do kraja susreta su Ivanić i Ben povisili na ubedljivih 4:0!

Meč su obeležili i crveni kartoni Ifeta Đakovca i rezervnog golmana Nenada Filipovića, izjava Žarka Lazetića da neće da komentariše meč, ali i podrška navijača Zvezde Siniši Mihajloviću.

15:25

Drugi meč u sezoni!

Sredinom decembra Zvezda je gostovala u Bačkoj Topoli i to je bio drugi meč ovih timova u sezoni 2021/22. Taj meč i doneo je još veća uzbuđenja od onog koji je u avgustu odigran u Beogradu.

TSC je poveo preko Mihajla Banjca već u 7. minutu, a domaći nisu odustajali ni kada je Mirko Ivanić u 15. minutu poravnao rezultat. Usledio je gol Slobodana Stanojlovića u 18. minutu, da bismo do poluvremena videli još jedno poravnanje rezultata.

Milan Pavkov je prvo izjednačio na 2:2 u 32. minutu, da bi u 56. minutu postavio konačnih 2:3 i odneo bodove iz Bačke Topole.

15:20

Prvi meč u sezoni!

Crvena zvezda i TSC su prvi meč u ovoj sezoni odigrali u 6. kolu Superlige. Na stadionu Rajko Mitić domaćin je stigao do pobede, ali tek nakon velikog preokreta.

Gosti su stigli do prednosti kada je Đuro Zec pogodio u 25. minutu. Nenad Krstičić je izjednačio četiri minuta kasnije, Aleksandar Katai doneo prednost crveno-belima u 51. minutu, a El Fardu Ben u 78. postavio konačnih 3:1.

15:10

Rezervisti!

TSC: Jorgić, Stanojlović, Miličević, Mirčevski, Pinto, Krsmanović, Svilar, Šušnjar, Dukure, Dolmagić, Krstić

Crvena zvezda: Gordić, Krstičić, Đurić, Motika, Stanić, Živković, Stanković, Radulović, Srnić, Gobeljić, Ohi

15:05

SASTAVI:

TSC: Filipović - Varga, Ćalušić, Antonić, Stojković - Bočkaj, Banjac, Đakovac, Stanojev - Ratkov, Vukić

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Pankov, Dragović, Eraković - Sanogo, Kanga - Ben, Katai, Ivanić - Pavkov

STADION U BAČKOJ TOPOLI!

Ekipa Monda posetila je pre nekoliko meseci najmoderniji stadion u Srbiji i utisci sa lica mesta bili su fantastični. Pogledajte detalje sa prve utakmice odigrane na njemu, kada je gostovao mađarski Ferencvaroš:

14:45

DOBAR DAN!

Na redu je drugo kolo plej-ofa ili 32. runda Superlige Srbije, a jedan od derbija ove runde igraće se na lepom stadionu u Bačkoj Topoli. Crvena zvezda gostuje TSC-u, a to je prvo od šest finala koje crveno-bele čekaju do kraja prvenstva.

Meč počinje u 16:00, a vi ostanite uz Mondo i pratite tekstualni prenos susreta.