Pep ga platio 117 miliona, a ovo je promašio: Pogledajte odlučujući momenat meča Real - Mančester siti!

Pogledajte promašaj Džeka Griliša koji je Mančester sitiju mogao da donese finale Lige šampiona.

promašaj griliša protiv reala  Izvor: TV Arena sport/screenshot

Mančester siti je vodio 1:0 u Madridu i bio je na korak svog drugog finala Lige šampiona, međutim ponovo im je nedostajalo "ono nešto" kako bi dokrajčili rivala koji čak i nije blistao na svom stadionu. Ipak, osjetili su nervozu koju je Gvardiola prenosio na igrače i uspheli su u nadoknadi vremena da naprave čudo!

Prvo je Rodrigo sa dva gola obezbijedio produžetke svojoj ekipi, da bi Karim Benzema iz penala odlučio da Real Madrid ide dalje na megdan Liverpulu. A sve je moglo da bude drugačije u 87. minutu...

Gvardiola je na teren poslao raspoloženog Griliša koji je već u prvih nekoliko kontakata sa loptom pokazao da će biti noćna mora za Karvahala i Militaa, pa je u 87. minutu napravio čudesan prodor koji je morao da se završi golom. Sve je prošao, uključujući Kurtou, i trebalo je samo da ubaci loptu u mrežu!

Ipak, Real se nije predao. Na drugoj strani je fantastično trčao Ferlan Mendi i uspio je da sa gol-linije izbije loptu, kada je već bio savladan njegov golman Tibo Kurtoa.

Svi su se uhvatili za glavu, uključujući Gvardiolu, pošto su znali da je ovo šansa koju ne smiju da propuste. Mogli su da "ubiju" utakmicu, ali samo su razbudili Real Madrid. Samo tri minuta kasnije Rodrigo nije promašio nogom, pa onda ni glavom i Siti je bio na koljenima.

Pogledajte odlučujući momenat meča Real Madrid - Siti!

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!