Ludnica u Madridu, Real je u finalu Lige šampiona - pogledajte sve golove: Anćelotijev tim napravio čudo! (VIDEO)

Ovako je Real Madrid preokrenuo i savladao Mančester siti u revanš meču polufinala Lige šampiona.

svi golovi sa utakmice reala i mančester sitija  Izvor: Youtube/Arena Sport TV/printscreen

Finale Lige šampiona za sezonu 2021/22 igraće Liverpul i Real Madrid, a španski tim je do meča u Parizu stigao na spektakularan način. Madriđani su golovima u 90. i 91. minutu stgli do produžetka, a zatim u 94. minutu postavili konačan rezultat i izborili plasman u finale.

Detalji nestvarnog meča u Madridu prepričavaće se godinama, a kako će okršaj za trofej tek krajem maja... Ima dovoljno vremena da se ponovo pregledaju svi golovi sa ovog susreta.

Mančester siti je donio prednost (4:3) sa prvog meča i tokom većeg duhela meča u Madridu dhelovalo je da su bezbhedni i bliži finalu. Posebno se to moglo reći nakon što je rijad Marez matirao Kurtou u 73. minutu susreta...

Pogledajte taj gol:

GOL RIJADA MAREZA KOJI RUŠI NADU REAL MADRIDA!
Izvor: YouTube/Arena sport TV

Ali, Real je specifična ekipa. Mladi Brazilac Rodrigo bio je džoker iskusnog Italijana. Uveo ga je sa klupe kao da je znao da će baš on donijeti jedan od najvećih preokreta u Ligi šampiona.

Rodrigo se prvo našao na pravom mjestu nakon dodavanja glavom Karima Benzeme u 90. minutu:

Rodrigo u 90. minutu doneo nadu protiv Mančester sitija

Što je bilo dovoljno za paniku u redovima Sitija. Samo nekoliko desetina sekundi kasnije, Rodrigo je ponovo bio strijelac. Pogodio je glavom nakon što je ostao sam na petercu, a to je bio gol za produžetke!

Rodrigo je "x" faktor, dva gola u minut i po za produžetke

I na kraju, naravno, Karim Benzema. Kako da najbolji igrač Reala, a vjerovatno i najbolji fudbaler na svijetu u ovom trenutku, ne učestvuje u preokretu. U četvrtom minutu produžetka izborio je penal, a zatim ga i realizovao. Ovog puta nije bila panenka kao u Mančesteru, šutirao je po zemlji i svoj tim odveo u finale.

Igraće ga u Parizu, pred "svojom" publikom.