Real demonstrirao silu, Jović asistirao! Luka iskoristio šansu i poslao Radoju u drugu ligu!

Autor Haris Krhalić

Real je pobijedio Levante i tako ga i zvanično izbacio iz Primere.

Real Madrid bolji od Almerije Izvor: Profimedia

Real Madrid je već osvojio titulu, ali uprkos svemu tome ne planira da sklone nogu sa gasa. Nastavlja da igra u istom ritmu i da se priprema polako za finale Lige šampiona.

Demolirali su Levante (6:0) i tako poslali taj tim u Segundu. Luka Jović je dobio šansu, iskoristio je tako što je asistirao Vinisijusu za šesti gol na utakmici. U isto vrijeme je razočarao sunarodnika Nemanju Radoju koji je meč završio u 39. minutu.

Jović je u igru ušao u 75. minutu mjesto Karima Benzeme i poslije osam minuta je pokazao šta umije. Pratio je igru, poslao loptu u prostor ka saigraču, a Brazilac je još jednom dokazao da je u odličnoj formi.

Real se polako sprema za meč sa Liverpulom koji se igra u Parizu 28. maja. Prije svega toga će odigrati još dva ligaška meča, na gostovanju Kadizu, pa protiv Betisa kod kuće.