Jović već dominira - četiri gola za 28 minuta! Luka vidio riječ "Real" u imenu rivala, pa ih uništio na debiju! (VIDEO)

Luka Jović postigao je četiri pogotka u prvom meču za Fiorentinu.

Luka-Jovic-dao-cetiri-gola-za-Fiorentinu-na-debiju Izvor: YouTube/Printscreen/ACF Fiorentina

Luka Jović je dao četiri gola za Fiorentinu u svom prvom meču u ljubičastom dresu! Na prijateljskom meču protiv Real Vićence je pokazao zbog čega ga je italijanski klub toliko želio.

Srpski napadač ušao je u igru u drugom poluvremenu i odmah pokazao šta zna i umije - postigao je četiri gola za 28 minuta! Prvi pogodak dao je u 56. minutu sa penala za 3:0, zatim je Džonatan Ikone zatresao mrežu, a onda je Luka dao tri gola u nizu. Upisao se u strijelce u 68, 79 i 84. minutu. Izgleda da je dodatni motiv za njega bila činjenica da potivnik ima riječ Real u imenu...

Imao je u nastavku priliku i za peti pogodak, ali su defanzivci Vićence i njihov golman uspjeli da ga spriječe u tome. Neće morati mnogo da čeka za nastavak golgeterske serije, pošto 22. jula Fiorentina igra sa Trentom, pa dan kasnije sa Triestinom.

Nije Luka dobio pravu šansu u Realu pored nevjerovatnog Karima Benzeme, pa je donijeta odluka o pronalasku novog kluba. Fiorentina je bila najaktivnija, pričalo se o pozajmici, da bi na kraju došlo do potpunog dogovora o transferu. To je jasan znak da će dobiti pravu šansu i minutažu, posebno pošto se bliži Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Već je "kupio" navijače kluba, što je moglo da se vidi po dočeku koji je imao. Skandirali su njegovo ime u Firenci, a nisu propustili priliku i da spomenu Dušana Vlahovića. Na njega su i dalje ljuti zbog odluke da ode u Juventus...