Ovo nije Mančester junajted, ovo je sramota za taj tim: Gigant nije posrnuo, već se raspada - Brentford ga razbio!

Autor Mladen Šolak

Mančester junajted gubio je ponižavajućih 0:4 poslije samo 35 minuta utakmice protiv Brentforda. Kristijano Ronaldo bio je na terenu od starta, ali je i on katastrofalno griješio.

brentford vodi 4:0 protiv junajteda  Izvor: Profimedia

Mančester junajted gubi od Brentforda 0:4 i djeluje potpuno razbijeno na terenu. Kristijano Ronaldo izgubio je loptu u 10. minutu pred svojim golom, a Džoš Dasilva je to kaznio golom "kroz ruke" golmanu Davidu De Hei, koji je nestvarno pustio da ona prođe praktično ispod njega.

Poslije samo osam minuta, Junajted je pokušao da iznese loptu iz svog kaznenog prostora, ali je tada Kristijan Eriksen takođe napravio katastrofalnu grešku, jer je doslovno predao loptu protivniku u šesnaestercu pod pritiskom. Danac nije znao gdje se nalazi lopta, a onda je ugledao kako je Matijas Jensen šalje u mrežu iza De Hee.

Tako je za manje od 20 minuta Junajted bio na koljenima, pa je golovima Bena Mija u 30. i Brajana Mbeumba u 35. minutu potpuno bačen na travu stadiona Brentforda, gde je još jednom dokazao da "crveni đavoli" lutaju i na početku ere novog trenera, Erika Ten Haga.