Krupa superiorno na čelo Prve lige RS - "poker" lopti u mreži Podrinja! Sloboda na Mlakvama po notama Južnoamerikanaca

Rutinski je ekipa Vladimira Ilića odradila gostovanje u Janji. Novljani su, uz pogotke Argentinca i Brazilca, nadigrali Kozaru.

podrinje krupa 0 4  Izvor: Promo/FK Krupa

Ekipa Krupe se nakon četiri kola u m:tel Prvoj ligi Republike Srpske izdvojila na prvom mjestu!

Tim Vladimira Ilića uknjižio je danas i četvrti trijumf u novoj sezonu rutinski savladavši u Janji ekipu Podrinja, te sada ima dva boda više u odnosu na najbliže pratioce:

PODRINJE – KRUPA 0:4 (0:1)
/Perović 9, 60, Mrzić 62, Hadžić 84/

Put ka pobjedi trasirao je golgeter tima iz kanjona Vrbasa Miloš Perović, junak prošlonedjeljne pobjede na mrkonjićkim "Lukama".

Rođeni Trebinjac je u devetom minutu nagovijestio u kojem smjeru bi mogao da teče meč u Janji, a na promjenu rezultata čekalo se do ulaska u posljednjih 30 minuta meča, kada je postigao i svoj drugi pogodak.

Samo dva minuta kasnije, Srđan Mrzić mu se pridružio na listi strijelaca, a sudbinu nemoćnog domaćina, šest minuta prije odlaska u svlačionicu, zapečatio je Džafo Hadžić.

Novljanska Sloboda, još jedan kandidat za najviši plasman, takođe je rutinski odradila posao u ovom kolu.

Na "Mlakvama" je nadigrana Kozara (3:0), čiju mrežu je načeo argentinski internacionalac Huan Hoze Fontemaki u 14. minutu.

Minimalna prednost Novljana na snazi je bila do 82. minuta, kada je poentirao Nemanja Vejnović, dok je konačan rezultat, dva minuta kasnije, postavio Brazilac Nejtan Krepaldi da Kruz.

M:TEL PRVA LIGA REPUBLIKE SRPSKE – 4. kolo

Sloboda Nova banka – Tekstilac 1:1 (1:0)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!