Penal kakav niste vidjeli - prava drama: Tresla se stativa, pa prečka, a onda je lopta volšebno ušla u gol! (VIDEO)

Kada je Denis Man namjestio loptu na "bijelu tačku" sigurno nije ovo očekivao.

Ćudan penal na meču Parma - Frozinone Izvor: Tweet/Matteo Occhiuto

Parma je dobila Frozinone u sedmom kolu Serije B sa 2:1 i to nevjerovatnim pogotkom rumunskog fudbalera Denisa Mana sa "bijele tačke" u 52. minutu utakmice. To je bio drugi penal za Parmu u tom meču, ali nakon što je Tutino na kraju prvog poluvremena rutinski dao gol, Denis Man je režirao pravu dramu.

Kada je sudija pokazao na penal, Rumun je namjestio loptu na "kreč", a onda je šutirao i pogodio, ali nakon što je prvo pogodio stativu, zatim se lopta odbila do prečke, pa do druge stative da bi na kraju ušla u gol!

Golman Frozinonea Stefano Turati bacio se i svojom paradom samo uljepšao ovaj spektakularan pogodak Denisa Mana. Pogledajte ovaj čudan pogodak:

Parma se ovom pobjedom popela na sedmo mjesto na tabeli Serije B, ali se nalazi na samo tri boda od Breše, Barija i Ređine koji dijele prvo mjesto i mogla bi da se ekspresno vrati u elitni rang ako nastavi sa ovakvim igrama.