Mitar nastavlja teror u Premijer ligi, pogledajte novi gol: Nebeski skok, a onda je zakucao loptu u mrežu! (VIDEO)

Aleksandar Mitrović ne prašta, sada je Lidsu dao gol!

Aleksandar Mitrović strijelac protiv Lidsa Izvor: Twitter/screenshot/PremierLeagueSZ

Aleksandar Mitrović ne staje, nastavio je sa serijom golova u Premijer ligi, a sada je žrtva Lids! Poveo je ovaj tim preko Rodriga na startu meča, a vođstvo je trajalo samo šest minuta. Španac je dao gol u 20. minutu, a u 26. je korpulentni napadač iz Smedereva poravnao rezultat!

Brazilac Andreas Pereira je centrirao iz kornera, a najbolji strijelac u istoriji nacionalnog tima Srbije je još jednom pokazao kakva je sila. Niko mu nije bio ravan u skoku i odjednom je na semaforu pisalo 1:1!

Ovo je bio osmi gol Srbina u Premijer ligi ove sezone, a on nastavlja svoju nevjerovatnu seriju pogodaka, kako za nacionalni tim tako i za klub. Pogledajte kako je sada matirao protivničkog golmana:

Srbin se vratio poslije povrede na teren i nastavio sa postizanjem pogodaka, a uplašio je sve na kraju prvog poluvremena kada je ostao na travi nakon jednog nezgodnog doskoka. Ponovo ga je zabolio desni skočni zglob sa kojim je imao problema u prethodnom periodu.

Ipak, on je uspio da ustane i da se vrati u igru, a devetim golom u Premijer ligi ove sezone poravnao se sa Harijem Kejnom na drugom mjestu liste strijelaca. Naravno Erling Holand sa nevjerovatnih 17 golova je ubjedljivo prvi.