Mitar nastavio teror u Engleskoj: Rvački zahvat nije mogao ništa Srbinu, opet je pocijepao mrežu! (VIDEO)

Aleksandar Mitrović ne staje, nema mu ravnog!

Aleksandar-Mitrovic-dao-gol-Bornmutu Izvor: Profimedia

Aleksandar Mitrović je nezaustavljiv! Dao je sedmi gol u Premijer ligi ove sezone tako što je sa penala pogodio protiv Bornmuta! U 52. minutu je upravo on fauliran u kaznenom prostoru Bornmuta, a nakon što je sudija dosudio najstrožu kaznu preuzeo je odgovornost.

Korpulentni napadač iz Smedereva je rutinski hladnokrvno poslao golmana "trešnjica" Neta na pogrešnu stranu i tako izjednačio na 2:2!

Tokom cijelog meča defanzivci Bornmuta su na najgrublji mogući naćin probali da neutrališu srpskog špica, a u akcij koja je prethodila golu kolumbijski vezista Džeferson Lerma je bukvalno legao na leđa špicu Fulama i sudija nije imao kuda nego da odsvira penal. Poslije udarca sa bijele tačke bilo je jasno da se Mitrović iz povrede vratio još jači i da nema namjeru da prestane da trese mreže!

Ovo je bio četvrti gol na ovoj utakmici, a sve je krenulo golom Solankea u 2. minutu. Potom je Fulam izjednačio u 22. kada je Isa Diop poslije kornera pogodio glavom. Lerma je potom ponovo donio prednost svom timu, ali je nakon toga faulom u šesnaest metara omogućio Mitroviću da postigne još jedan pogodak ove sezone.

Prva dva je postigao protiv Liverpula u prvom kolu, a dao je golove Bretnfordu, Arsenalu, Brajtonu i Totenhemu.