Spektakl je i kad Mitar ne postigne gol! Ovaj Fulam morate da volite - preokret na srce, za veliku pobjedu!

Fulam pobijedio Notingem Forest u gostima, sjajnim preokretom.

fulam pobijedio notingem forest Izvor: FoNet/AP/Tim Goode

Fulam je pobijedio Notingem Forest 3:2 u gostima i pobedom došao na samo bod do Mančester junajteda, koji je šesti i ima odigranu utakmicu manje. Iako su domaći prvi dali gol, u derbiju povratnika u Premijer ligu ipak su bodovi otišli gostima, koji su za samo šest minuta drugog poluvremena potpuno promijenili situaciju na terenu.

Golovima Tosina Adarabioja u 54. minutu, Žoaa Paljinje u 57. i Harisona Rida u 60, tim Aleksandra Mitrovića ostavio je Forest u zoni ispadanja, iako je nekadašnji šampion Evrope ovog ljeta potrošio ogroman novac i doveo čak 24 igrača!

Ništa od toga za sada ne pomaže, jer je Notingem Forest pretposljednji na tabeli i u sedam kola osvojio je samo četiri boda. Sa druge strane, Fulam je ostvario treću pobjedu u poslednjih pet utakmica (uz očekivane poraze protiv Arsenala i Totenhema u gostima) i pokazao je da je mnogo bolje sklopio tim od trošadžija iz Notingema.

Naredni meč biće poseban izazov za Aleksandra Mitrovića, jer će 1. oktobra, posle pauze zbog utakmica reprezentacije, na Krejven kotidžu dočekati Njukasl, klub u kojem nije dobio šansu kao u Fulamu i sigurno če biti dodatno motivisan da se dokaže.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!