Milan i Kremoneze odigrali bez pobjednika: Lazetić debitovao u Seriji A

Autor Haris Krhalić

Milan i Kremoneze su, u okviru 14. kola Serija A, odigrali bez pobjednika, a prve minute u Seriji A upisao je Marko Lazetić.

Kremoneze Milan 0:0 Serija A Izvor: Profimedia / Jonathan Moscrop / Sportimage via PA Images

Fudbaleri Milana su, u okviru 14. kola Serije A, odigrali neriješeno protiv Kremenoneza. Rosoneri su ovim remijem pružili priliku Laciju da se izjednači sa njima na drugoj poziciji, dok je Napoli povećao svoju prednost za jedan bod te sada imaju osam više od aktuelnog prvaka Italije.

Srpski fudbaler Milan Lazetić upisao je večeras debi u Seriji A.

Milan - Kremoneze 0:0 (0:0)

Prvu pravu priliku na utakmici imao je Milan preko Diaza koji je sa nekoliko metara prebacio cijeli gol.

Nastavili su “rosoneri” sa pritiskom te su zaprijetili u par navrata preko Origija i Mesijasa, ali promjene rezultat nije bilo.
U 36. minutu je Tiav odlično šutirao glavom, ali je golman Kremonezea bio na visini zadatka.

Početkom drugog poluvremena Milan je preko Origija uspio stići do gola, ali ispostavilo se da je belgijski napadač bio u ofsajdu.

U 83. minutu u igru je ušao Lazetić kojem su ovo bile prve minute u Seriji A. Mladi fudbaler je u 96. minutu imalo dobru šansu, ali je njegov udarac je otišao preko gola.