OVA PIKSIJEVA SLIKA GOVORI SVE! Selektor JEDVA PREŽIVIO na Srbija - Švajcarska, a DRAMA tek počinje!

Ovo kako je izgledao Piksi na poluvremenu meča Srbije i Švajcarske govori sve!

Dragan Stojković nezadovoljan nakon poluvremena Srbija - Švajcarska 2:2 Izvor: RTS/Screenshoot

Kakvo smo poluvrijeme vidjeli u meču Srbije i Švajcarske u trećem kolu Svjetskog prvenstva! Navijačima nije bilo lako, ali najteže je bilo selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju koga su kamere uhvatile u trenutku kraja poluvremena, kada bukvalno nije mogao da dođe do daha od uzbuđenja i stresa.

Sve je počelo jako loše po Srbiju kada je Đerdan Šaćiri nakon dominacije Srbije presjekao srpski tim golom za vođstvo Švajcarske, ali "orlovi" nisu posustali.

Dragan Stojković Piksi je komandovao sa klupe, a njegovi napadači su dominirali napred. Prvo je Aleksandar Mitrović sjajno reagovao na centaršut kapitena Dušana Tadića, glavom je poslao loptu pravo u mrežu Gregora Kobela i digao sve na noge. A nakon gola, odgovorio je na provokacije Švajcaraca koji nisu prestajali da dobacuju.

Nakon toga Dušan Vlahović je uspio da preokrene i da donese Srbiji 2:1 ali radost nije dugo trajala, Švajcarci su pred kraj poluvremena izjednačili, a Piksi nije mogao da dođe do daha nakon toga. Pogledajte kako je izgeldao: