Dušan Vlahović ponovo na terenu! Monca senzacionalno slavila u Torinu! (VIDEO)

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović ponovo je zaigrao za Juventus poslije tri mjeseca pauze zbog povrede, ali su crno-bijeli poraženi od Monce (0:2).

Dušan Vlahović se vratio na teren Juventus Monca Izvor: Profimedia

Dušan Vlahović se vratio na teren!

Napadač Juventusa ušao je u igru u 65. minutu umjesto Matije De Šilja na meču protiv Monce u okviru 20. kola italijanske Serije A, ali nije mogao da spriječi četvrti poraz bjankonera u sezoni.

JUVENTUS - MONCA 0:2 (0:2)

Srbin je pauzirao puna tri mjeseca, odnosno nakon što se vratio sa Mundijala u Kataru, zbog nezgodne povrede prepona.

Ipak, trener crno-bijelih Masimilijano Alegri gurnuo je napadača "orlova" u vatru u nezgodnom trenutku s obzirom da su gosti imali prednost od dva pogotka.

Strijelci za Moncu bili su Patrik Ćijurija i Dani Mota još u prvom poluvremenu koju su sačuvali do kraja i zabilježili sedmi trijumf u prvenstvu.

Imali su crno-bijeli u nastavku nekoliko dobrih prilika da se rezultatski vrate u meč i eventualno uđu u neizvjesnu završnicu, međutim, golman Monce Mikele Di Gregorio je briljantno intervenisao na dalekometne udarce Arkadijuša Milika i Anhela Di Marije.

Vlahović se po ulasku na teren dosta trudio, ali se nije našao u šansi za gol. Ipak, najvažnije je da se oporavio i ponovo vratio na teren.