Anri brutalno u jednoj rečenici opisao razliku između Reala i Liverpula: Ovo je kraj jedne ere!

Tjeri Anri je u dva kiksa golmana vidio sve što mu je bilo potrebno da nasluti kraj ere Jirgena Klopa.

Tjeri Anri opisao razliku između Real Madrida i Liverpula Izvor: Profimedia

Gledali smo možda i najbolji meč evropskog fudbala u utorak uveče kada je Liverpul poveo sa 2:0, a onda na svom terenu dobio pet golova od Real Madrida. Osim velikog broja golova meč su obilježile i velike greške golmana.

Prvo je u 14. minutu Tibo Kurtoa poklonio pogodak Liverpulu, tj. Mohamedu Salahu, a onda je Vinisijus na kraju poluvremena iskoristio veliki kiks Alisona, izblokirao njegov udarac i loptu je pospremio u mrežu. Vjerovatno najbolji napadač u istoriji Premijer lige Tjeri Anri je baš u tome vidio razliku dvije ekipe.

"Alison je napravio grešku i niko iz Liverpula mu nije pomogao, dok je u Realu svako pomogao Kurtoi. Ovo je kraj jedne ere u Liverpulu", istakao je Anri.

Poslije ovog teškog poraza sve je više glasina da Jirgen Klop napušta Liverpul. On je u Majncu i Borusiji iz Dortmunda radio po sedam godina, a ovo mu je osma u Liverpulu i za sada njegov tim izgleda jako loše. Možda je vrijeme za kraj?