Liga šampiona uživo prenos livestream Real Madrid Liverpul Napoli Ajntraht

Čudo se nije dogodilo, poznati su svi učesnici četvrtfinala! Real ide po odbranu titule u LŠ, a Napoli prijeti svima!

Real Madrid pobijedio je Liverpul, a Napoli je rutinski savladao Ajntraht.

Liga šampiona uživo prenos livestream Real Madrid Liverpul Napoli Ajntraht Izvor: Profimedia

Prvo kolo nokaut faze Lige šampiona završeno je u srijedu uveče. Dobili smo i dva preostala učesnika četvrtfinala elitnog takmičenja. U pitanju su Real Madid i Napoli. Čudo i iznenađenje se nije dogodilo, Real je u Madridu odbranio prednost i golom Karim Benzeme je raspršio snove Liverpula (1:0). U Italiji je blo još manje drame, jer je Napoli bio ubjedljiv protiv Ajntrahta (3:0).

Španski i italijanski tim tako su obezbijedili prolaz dalje i tamo ih čeka preostalih šest timova. U pitanju su Mančester siti, Benfika, Milan, Čelsi, Inter i Bajern Minhen.

22:52

ONI IDU U ČETVRTFINALE

Ovo je osam učesnika u četvrtfinalu Lige šampiona: Real Madrid, Napoli, Mančester siti, Benfika, Milan, Čelsi, Inter i Bajern Minhen.

22:51

GOTOVO JE

Završene su obe utakmice.

Real Madrid - Liverpul 1:0

Napoli - Ajntraht 3:0

22:44

85' - ČEKA SE KRAJ

Na oba meča sve je rešeno, Real i Napoli idu dalje. Čeka se samo kraj.

22:38

78' - BENZEMA STAVLJA TAČKU

I bez ovog gola šanse Liverpula bile su minimalne, sada je Benzema stavio tačku. VInisijus se spetljao, pao je na zemlju i nekako uspeo da doda loptu do Francuza kome nije bilo teško da je gurne u mrežu.

Izvor: Profimedia

22:33

74' - LIVERPUL BEZ VREMENA ZA ČUDO

Liverpul ima sve manje vremena da napravi čudo, uveo je Klop Okslejda-Čembrlena umesto Džejmsa Milnera.

22:28

69' - KAKAV PROMAŠAJ BENZEME!

Mogao je Benzema da stavi tačku na meč u Madridu, promašio je zicer.

22:23

64' - NAPOLI SE IGRA

Napoli je dao novi gol, ovog puta sa penala. Precizan je bio Zjelinski sa "bele tačke". Šutirao je po sredini gola, Napolitanci vode sa 3:0 protiv Ajntrahta!

22:16

57' - KLOPOVE DVE PROMENE

Klop je napravio dve izmene, ušli su Eliot i Firmino umesto Žote i Nunjeza.

22:13

54' - NESTVARNI OSIMEN!

Napoli je sve završio, Viktor Osimen dao je drugi pogodak na utakmici - 2:0!

22:12

53' - OPET ALISON

Fenomenalna prilika za  Valvereda, imao je situaciju jeda nna jedan sa Alisonom, brzailski golman je sjajno intervenisao. Usledila je brza kontra, Salah je imao usamljenog Nunjeza, užasno mu je dodao loptu, presporo.

Izvor: Profimedia/Mutsu Kawamori/AFLO

22:06

46' - NEMA IZMENA

Drugo poluvreme počelo je na oba meča, interesantno je da nema izmena ni na jednoj utakmci.

21:48

POLUVREME!

Završeno je prvo poluvreme na obe utakmice.

Real - Liverpul 0:0

Napoli - Ajntraht 1:0

21:47

46' - NAPOLI VODI!

Pao je prvi gol, Napoli je poveo, Osimen je pogodio posle centaršuta, glavom je smestio loptu u mrežu za vođstvo domaćeg tima - 1:0!

Izvor: Profimedia/Cesare Purini / Insidefoto/Sipa USA

21:45

45' - PO DVA MINUTA NADOKNADE

Igraće se još dva minuta nadoknade na oba meča.

21:39

38' - NEMCI SE OSLOBODILI PRITISKA

Ajntraht se oslobodio pritiska i krenuo je sa napadima, nemački tim pokušava da dođe do gola i da učini meč zanimljivijim.

21:34

33' - KURTOA!

Sjajan šut Nunjeza, namestio se, gađao dalji ugao, lopta je išla u gol, Kurtoa se izvio i maestralnom intervencijom sprečio pogodak.

21:32

31' - AJNTRAHT U PRILICI!

Brz napad Ajntrahta, odlična akcija gostiju, lopta u prostor, ali je golman Meret sve to pratio, izleteo je i uzeo loptu.

21:24

23' - KVARACHELIJA JE BIO BLIZU

Mogao je Napoli do vođstva, Kvarachelija ili Kvaradona kako ga zovu u Napulju imao je veliku šansu da postigne gol, ali je Trap odlično intervenisao.

21:21

20' - ŽOTA, PA KAMAVINGA

U dva minuta dve velike šanse, prvo je Salah dodao loptu do Žote koji je veoma loše šutirao i propustio priliku da ugozi Kurtou, posle toga je Kamavinga šutirao sa oko 20 metara i pogodio prečku. Alison je vrhovima prstiju dokačio loptu i tako sprečio da završi u mreži.

21:18

18' - NAPOLI KONTROLIŠE SVE

Na drugoj utakmici Napoli kontroliše dešavanja na terenu, ima loptu u svom posedu i pita se za sve u dosadašnjem toku meča. Nema golova ni tamo.

21:15

14' - NEVEROVATNI ALISON!

Malo je nedostajalo da Real povede, odličan napad Madriđana i nestvarna odbrana Alisona, sprečio je siguran gol.

21:12

11' - KORNERI REALA

Preuzeo je Real inicijativu, krenuo sa napadima, imao je dva kornera, posle kojih je Kros šutirao sa oko 20 metara pravo u Alisona.

21:08

7' - NUNJEZ, ZAMALO!

Prva velika šansa u Madridu, Salah je odložio loptu za Nunjeza, Urugvajac je loše šutirao, Kurtoa je odbranio njegov šut.

21:01

1' - UTAKMICE SU POČELE

Obe utakmice su počele.

20:45

MEČEVI USKORO POČINJU

Obe utakmice počinju u 21 čas.

20:22

ONI SU NA KLUPI U ITALIJI

Kada su u pitanju rezerve u Italiji, ovako izgledaju klupe dva tima.

NAPOLI: Golini i Idasijak (golmani), Berezinski, Elmas, Gaetano, Žesus, Lozano, Ndombele, Olivera, Ostigard, Simeone

AJNTRAHT: Horc i Ramah (golmani), Alario, Alidu, Čendler, Hasebe, Jakić, Maks, Smolčić, Ture

20:16

ONI SU NA KLUPI U ŠPANIJI

Kada su u pitanju rezerve u Madridu, ovako izgledaju klupe dva tima.

REAL: Asensio, Sebaljos, DIjaz, Azar, Vaskez, Lunjin (golman), Mendi, Odriozola, Rodrigez, Rodrigo, Čuameni, Valjeho

LIVERPUL: Adrijan i Keleher (golmani), Karvaljo, Eliot, Firmino, Gomez, DŽouns, Keita, Matip, Čembrlen, Cimikas, Vilijams

20:09

RAT NA ULICAMA NAPULJA

Na ulicama Napulja izbio je rat između navijača, zapaljena su i policijska vozila...

19:54

SASTAVI U NAPULJU

Ovo su sastavi za meč u Napulju.

NAPOLI: Meret - Di Lorenco, Rahmani, Kim, RUi - Angisa, Lobotka, Zjelinski - Politano, Kvarachelija, Osimen

AJNTRAHT: Trap - Tuta, Buta, Ndika - Knauf, Rode, Sou, Lenc - Kamada, Gece - Bore

19:51

SASTAVI U MADRIDU

Ovo su sastavi timova za meč u Madridu. Jirgen Klop je krenuo sa četvoricom ofanzivaca.

REAL: Kurtoa - Karvahal, Militao, Ridiger, Naćo - Kros, Kamavinga, Modrić - Valverde, Vinisijus, Benzema

LIVERPUL: Alison - Arnold, Konate, Van Dajk, Robertson - Žota, Fabinjo, Milner - Salah, Gakpo, Nunjez

19:43

ONI SU VEĆ PROŠLI U ČETVRTFINALE

Ovi klubovi već su prošli u četvrtfinale Lige šampiona: Mančester siti, Benfika, Milan, Čelsi, Inter i Bajern Minhen.

Izvor: Profimedia/ThomasxGadd

19:38

NAPOLI HOĆE DA "OVERI" PROLAZAK

U drugom meču Napoli dočekuje Ajntraht. Italijanska ekipa je u Nemačkoj slavila (2:0) i na korak je do prolaska dalje. S obzirom na to da se nalazi u odličnoj formi i da je na prvom mestu u Seriji A u ovaj duel ulazi kao veliki favorit.

19:34

LIVERPUL TRAŽI ČUDO

Real Madrdid će na "Santijago Bernabeu" dočekati Liverpul. Ima ogromnu prednost pošto je na "Enfildu" ubedljivo slavio (5:2). Iako je tim Jirgena Klopa poveo sa 2:0. Sada će premijerligaš pokušati da napravi novo čudo, jednom je uspeo, protiv Barselone, doduše na svom stadionu. Očekuje se novi spektakl.