Vlahović se sklonio od svih! Juventus izgubio, a navijači su odmah primijetili šta je Dušan uradio!

Dušan Vlahović odlučio je da se skloni sa društvenih mreža.

Dušan Vlahović ugasio profil na Instagramu Izvor: Profimedia/Nicola Campo

Dušan Vlahović deaktivirao je profile na društvenim mrežama. Ugasio je nalog na Instagramu i odlučio da se u potpunosti skloni i fokusira na fudbal. Srpski fudbaler muči se da pronađe ritam u Juventusu, a izgleda da u tome ne pomažu ni razni komentari.

Navijači često svoj bijes i frustraciju iznose na društvenim mrežama, pa je tako Dušan odlučio da to riješi na taj način. Posljednji gol za klub dao je protiv Frajburga u Ligi Evrope 16. mjarta. U dresu Srbije je postigao tri gola, ali je onda uslijedio novi problem po povratku u Torino.

Prvo je protiv Verone na teren proveo samo 31 minut u pobjedi svog tima (1:0), pa je u Kupu Italije protiv Intera igrao 73 minuta, bez postignutog gola (1:1), a u subotu uveče je u porazu od Lacija (2:1) na terenu proveo 62 minuta. Trener Masimilijano Alegri izveo ga je iz igre u momentima kada je njegov tim jurio gol i pokušao da izbjegne poraz... Na ukupno 20 mečeva u Seriji A dao je osam golova i pokušaće da popravi sve to u četvrtfinalu Liga Evrope u četvrtak protiv Sportinga.