Golčina VLAHOVIĆA nakon KOSTIĆEVOG centaršuta (VIDEO)

Autor Nikola Lalović

Kakav je napadač Dušan Vlahović!

Gol Vlahovića protiv Lećea Izvor: Twitter/@FootballReprt/Printscreen

Čim dobije priliku da igra Dušan Vlahović cijepa mreže! Sada ga je Maks Alegri vratio u startnu postavu i odmah se vidjelo da mu je tu mesto pošto je u 41. minutu utakmice sa Lećeom dao fantastičan pogodak.

Utakmica u kojoj smo vidjeli puno uzbuđenja počela je golom Lećea u trećem minutu koji je poništen, a zatim je Paredes u 15. minutu donio prednost svom timu. Mireti je dao gol za 2:0 koji je opet poništen, a zatim je Cisaj sa penala izjednačio. Ipak prije poluvremena pojavio se Vlahović!

Filip Kostić je dobio loptu sa lijeve strane, sjajno centrirao, a lopta se na 15-ak metara od gola odbila pravo Vlahoviću na nogu. On je zatim sjajnim šutem pocijepao mrežu golmana Lećea! Uživajte:

Ovo je bio deveti gol Dušana Vlahovića u sezoni u Seriji A, a da nije bilo povreda i da ga Alegri nije više puta ostavljao na klupi vjerovatno bi taj skor bio i veći.