Joveljić dao gol za samo 49 sekundi na terenu: Zamijenio legendu, pa donio pobjedu!

Dragan Stojković Piksi ima slatke muke kada je napad u pitanju, a sada mu se opet nameće Dejan Joveljić.

joveljić postigao gol nakon 49 sekundi  Izvor: Profimedia

Dejan Joveljić nastavlja da bude strah i trepet u Americi! Uspio je da postigne gol u pobjedi svog Los Anđeles Galaksija nad San Hozeom, iako je na teren ušao u 90. minutu! Zamijenio je nekadašnjeg napadača Mančester junajteda i Reala Čičarita i za samo 49 sekundi je postigao pogodak!

Dok je kamera u prenosu još uvijek prikazivala iskusnog Meksikanca kako se pozdravlja sa saigračima, mladi srpski napadač je pritiskao odbranu rivala. Uspio je da ukrade loptu Džonatanu Mensi i onda ju je spremio iza leđa golmana rivala Džej Tija Marčinkovskog.

Ispostaviće se da je tek ovaj gol donio pobjedu Los Anđeles Galaksiju jer je Useni Bouda postigao gol za San Hoze u 94. minutu za konačnih 2:1. Pogledajte pogodak Dejana Joveljića:

Ova pobjeda je pomerila Los Anđeles Galaksi sa dna tabele Zapadne konferencije. Ovo im je tek drugi trijumf na 11 mečeva ove sezone i imaju devet bodova, isto koliko i Sporting Kanzas Siti na posljednjem mjestu. Joveljiću je ovo bio drugi gol u sezoni, a uz to ima i jednu asistenciju.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!