Vojvodina - Partizan uživo prenos Superliga Srbije

Partizan neće biti ni drugoplasirani, ni trećeplasirani...

Vojvodina - Partizan uživo prenos Superliga Srbije Izvor: MN PRESS

Remijem Vojvodine i Partizana 2:2 u Novom Sadu, crno-bijeli su definitivno ostali bez šanse za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona, u koje će sa drugog mjesta TSC ili Čukaričkog. Crno-bijeli će završiti četvrtoplasirani i zato će igrati u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu, koja je de fakto utješno evro-takmičenje trećeg nivoa, daleko lošije od Lige šampiona i nivo ispod Lige Evrope.

21:12

Ovako je izgledao meč na "Karađorđu"

21:06

Duljajev Partizan prekasno upalio...

Crno-beli su vezali tri pobede i ukupno pet mečeva bez poraza nakon poraza od Čukaričkog 23. aprila. U poslednjih mesec dana čekali su čudo, jer su i sami znali da je realnost da će ostati bez Lige šampiona. A s obzirom na visok klupski koeficijent, i te kako bi imali šansu na žrebu... Međutim, ovako će zaigrati u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu od trećeg kola.

U poslednjih pet kola Partizan je remizirao sa Zvezdom 0:0, potom pobedio TSC (3:1), Novi Pazar (2:0), Radnički 123 (2:1) i danas odigrao nerešeno sa Vojvodinom 2:2. U poslednjem kolu, sledećeg vikenda, crno-beli će kod kuće igrati protiv Voždovca, na oproštaju od najneuspešnije sezone.

21:03

Decenijama Partizan nije završio lošije

Partizan je poslednji put bio četvrti davne 1990. godine, kada su ispred njega bili Crvena zvezda, Dinamo Zagreb i Hajduk Split. Od tada nikad nije bio lošije plasiran od trećeg mesta, a ove sezone je ispisao negativnu istoriju kada je bilo najvažnije i kada je drugo mesto na tabeli donosilo i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona. Za tu poziciju u nedelju uveče i sledećeg vikenda boriće se TSC i Čukarički, koji u ovom trenutku imaju po tri boda više uz odigranu utakmicu manje, na početku plej-ofa takođe su bili bolje plasirani, zbog čega su i teoretski ostali iznad ekipe Igora Duljaja.

20:57

Kraj utakmice, Partizan - Vojvodina 2:2!

Remijem u Novom Sadu 2:2, Partizan je ostao bez šanse da zauzme drugo ili treće mesto, a samim tim je i teoretski ostao bez plasmana u kvalifikacije za Ligu šampiona. Crno-beli će se boriti za mesto u Ligi konferencije, kao i Vojvodina.

20:44

Kakva šansa za Vojvodinu!

Potpuno sam bio je Uroš Nikolić na desnoj ivici kaznenog prostora, natrčao je na loptu, šutirao "iz prve" i nije uspeo da pogodi. U toku je 82. minut burnog meča.

20:12

51' PARTIZAN IZJEDNAČUJE, 2:2! KOLORADO!

Zakucao je zadnji vezni crno-belih loptu u mrežu Vojvodine, 2:2!

Golman Carević odbranio je Rikardov šut, a onda je vezista Partizana natrčao na loptu i "pocepao" mrežu!

20:08

PREOKRET! VOJVODINA - PARTIZAN 2:1!

Ponovo Jovan Milošević! Biser Vojvodine od samo 17 godina odigrao je dupli pas sa Vukčevićem, ostao potpuno sam kod bele tačke i rutinski doneo Novosađanima vođstvo, 2:1.

Partizan traži penal

Rikardo je pao u duelu sa Traoreom, okrenuo se ka sudiji Mitiću, ali nije bilo penala. Nastavlja se zaista odlično poluvreme na "Karađorđu"

19:27

IZJEDNAČENJE - JOVAN MILOŠEVIĆ!

Biser Vojvodine odmah je izjednačio na 1:1, golom u 22. minutu, na asistenciju Vukčevića. Golman Popović nije mogao ništa da uradi, jer je budući napadač Štutgarta odlično šutirao i pogodio "malu mrežu" iz desne stative Partizanovog gola

19:23

PARTIZAN VODI, BOMBA RIKARDA GOMEŠA!

Centarfor crno-belih "probušio" je golmana Vojvodine Lazara Carevića u 19. minutu, za vođstvo Partizana 1:0!

Snažan udarac sa leve ivice peterca, preko glave čuvara mreže Voše i Partizan vodi! Crno-beli su se nagradili za odličan početak meča, u kojem su imali šanse i posle prodora i pokušaja Kvinsija Meniga, Rikarda i pre gola, kao i Fusenija Dijabatea.

19:03

1. minut - Meč je počeo!

Pratimo derbi 36. kola Superlige, utakmicu koja može da odredi konačan plasman na tabeli u prvenstvu.

19:02

Evo zašto Partizan MORA da pobedi

Crno-beli uoči poslednje tri utakmice u sezoni imaju imperativ, ali moraju da se nadaju i kiksevima TSC-a i Čukaričkog. Pogledajte kako trenutno izgleda tabela, a poznato je da je konačan cilj crno-belih drugo mesto, jer vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.