Kejn prišao sudiji - pa shvatio da postoji problem! Hit snimak Engleza - samo je stajao i gledao

Hari Kejn je u jednom momentu prišao sudiji da se buni zbog nedosuđenog penala, ali je onda shvatio da ne zna njemački jezik...

kejn htio da se svađa sa sudijom ali ne zna njemački  Izvor: Profimedia

Hari Kejn otišao je u Bajern kako bi konačno počeo da osvaja titule. Prvu priliku za to je propustio pošto je tim iz Minhena u Superkupu Njemačke izgubio od Lajpciga (3:0). Dani Olmo postigao je sva tri gola i tako šokirao Bavarce. Engleski reprezentativac bio je u centru pažnje, kao što se i očekivalo.

U igru je ušao u 63. minutu umjesto Matisa Tela i tada je na semaforu stajalo 0:2. Olmo je pet minuta kasnije postavio konačan rezultat sa penala, a Kejn je zbog jednog detalja postao hit na društvenim mrežama. Kada je sudija Bastijan Dankert pokazao na "bijelu tačku" Hari je prvi prišao i želio je da se buni zbog toga, ali je tada shvatio da postoji veliki problem - ne zna njemački jezik! Umjesto toga je samo stajao pored dok su njegovi novi saigrači opkolili arbitra.

Jasno je da će komunikacija biti jedan od problema za Kejna u Minhenu. Većina saigrača vjerovatno govori engleski, ali je jasno da će morati i na časove njemačkog ukoliko želi što prije da se adaptira na novi klub i život u novoj državi. Za njegov transfer Bajern je Totenhemu platio preko 100 miliona evra i cilj Tomasa Tuhela je da sa njim napadne trofej u Ligi šampiona.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!